• امروز : یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ذو الحجة - 1442
  • برابر با : Sunday - 1 August - 2021

سینمای سیار در اسلام آبادغرب راه اندازی می‌شود

  • کد خبر : 5894
  • ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸
سینمای سیار در اسلام آبادغرب راه اندازی می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز،  خسرو تمری با بیان اینکه فیلم‌های روز کشور در این سینما برای عموم مردم اکران خواهد شد، افزود: در ده روز اول فیلم‌ها در ۳ نوبت ساعت ۱۰ و ۱۵ و ۱۸ در تالار شهرداری اکران خواهد شد.  وی اظهار داشت: اکران فیلم‌ها در نوبت اول و دوم ویژه کودکان و نوجوانان […]

به گزارش پاتاق نیوز،  خسرو تمری با بیان اینکه فیلم‌های روز کشور در این سینما برای عموم مردم اکران خواهد شد، افزود: در ده روز اول فیلم‌ها در ۳ نوبت ساعت ۱۰ و ۱۵ و ۱۸ در تالار شهرداری اکران خواهد شد. 
وی اظهار داشت: اکران فیلم‌ها در نوبت اول و دوم ویژه کودکان و نوجوانان است و با توجه با هماهنگی‌های بعمل آمده با آموزش و پرورش امیدواریم دانش آموزان استقبال خوبی از فیلم‌های ساعت ۱۰ و ۱۵ داشته باشند. 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب گفت: اکران فیلم‌های نوبت سوم از ساعت ۱۸ شروع می‌شود و ویژه عموم مردم است که فیلم‌های این سانس به مناسبت ایام شعبانیه و آغاز بکار سینما نیم بها می‌باشد و امید است فیلم‌ها با استقبال مردم مواجه شود. 
تمری اظهار داشت: این سینما نیازمند حمایت مردم و مسئولان است و با توجه به اینکه بخش خصوصی با همکاری انجمن سینمای جوان سرمایه گذاری زیادی روی این سینما‌های سیار کرده اند امید است زمینه رونق هر چه بیشتر آن فراهم شود. 
وی خاطرنشان کرد: با توجه به ویژگی دستگاه‌های موجود امکان جابجایی آن‌ها وجود دارد و می‌توان در مکان‌های مختلف حتی روستا‌ها فیلم اکران کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5894
  • 209 بازدید

برچسب ها