• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

سینه چاکهای دولت به جای پاسخگویی به مردم، طلبکار شده اند

  • کد خبر : 9051
  • ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۲۲
سینه چاکهای دولت به جای پاسخگویی به مردم، طلبکار شده اند

به گزارش پاتاق نیوز،  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در واکنش به اظهارات گستاخانه جریان دانشجویی هنجارشکن دانشگاه‌ها با صدور بیانیه ای واکنش نشان داد. شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در واکنش به بیانیه گستاخانه جریان های دانشجویی رادیکال دانشگاه های استان که در حمایت از اغتشاشات اخیر نگارش و منتشر شده […]

به گزارش پاتاق نیوز،  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در واکنش به اظهارات گستاخانه جریان دانشجویی هنجارشکن دانشگاه‌ها با صدور بیانیه ای واکنش نشان داد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در واکنش به بیانیه گستاخانه جریان های دانشجویی رادیکال دانشگاه های استان که در حمایت از اغتشاشات اخیر نگارش و منتشر شده بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است: آنچه در بیانیه مذکور قید شده گویای ضعف و احساس حقارت افرادی است که خواسته‌ها و آمالشان  که از جانب اجنبی در افکارشان دیکته شده بود در طی روزهای گذشته توسط مردم غیور ایران زمین لگد مال شد، افرادی که چون با مشت گره کرده مردم مواجه شدند خواستند با دهان کجی به اعتقادات میلیونها نفر از مردم بصیر ایران اسلامی نظرها را به خود جلب کنند.

افرادی که متأسفانه نام دانشجو را به یدک می‎کشند، اما توان کوچکترین تأملی حتی در سخنان آشفته خویش را هم نداشته اند، از طرفی به قلدری دولت ترامپ اذعان دارند و از جهتی خواهان مذاکره با قلدر هستند!

خود را وطن پرست نامیده‎اند و از طرفی خواهان واگذاری وطن به قلدری مثل ترامپ هستند، در سایه امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی زندگی می‎کنند، در صورتی که حاصل خون و فدارکاری جوانان عزیز این مرز و بوم را ماجراجویی در منطقه عنوان می‎کنند!

کسانی که برای دولت متبوعشان سینه چاک می‌کردند و امروز به جای پاسخگویی به مردم، طلبکار مردم شده‎اند، در روزهای سخت و بحران، آشوبگران را به خساست بیشتر دعوت می‌کنند و امروز انتظار حاکمیت بر مردم را دارند، جای بسی تأسف دارد که افرادی با آسیب دیده‌گان همدردی می‎کنند که خود مسبب درد آنانند و نجاتِ مال و جان و آبروی  مردم از دست آشوبگران را راهکاری منسوخ می‌دانند.

و اما حکایت اینان یادآور آن دسته از افرادی است که خداوند متعال در آیات ۸ تا ۱۱ سوره مبارکه بقره در احوالشان می‌فرماید: “مؤمن نماهایی که مؤمن نیستند و دنبال فریب مردم هستند که البته جز خود را فریب نخواهند داد، افراد مریض دلی که خداوند بر مرضشان می‌افزاید و به خاطر دروغ‎هایشان عذاب خواهند شد، افرادی که فساد خود را اصلاح در دین می‌دانند”
بر جامعه دانشگاهی و تمام تشکل‎های انقلابی و اسلامی دانشگاه‎ها لازم است که در شرح خیانت اینان، وظیفه انقلابی خود را به قلم کشند و با آگاه‌سازی و بصیرت افزایی مردم عزیز را از خدعه چنین افرادی آگاه کنند و مسئولین دانشگاهی در بررسی صلاحیت چنین افرادی که تحت لوای تشکل‎های دانشجویی خود را پنهان کرده‎اند وظایف خود را به نحو احسن انجام داده و دَین خود را نسبت به انقلاب اسلامی و آرمان‎های آن ایفا و از سکوتی که زمینه ساز چنین گستاخی‎هایی می‌شود پرهیز کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9051
  • 320 بازدید

برچسب ها