• امروز : سه شنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 7 - شوال - 1442
  • برابر با : Tuesday - 18 May - 2021

شب خاطره مرصاد در کرمانشاه برگزار شد

  • کد خبر : 7867
  • ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
شب خاطره مرصاد در کرمانشاه برگزار شد

به گزارش پاتاق نیوز، خاطره گویان این شب خاطره متشکل از آقایان حسین رضوان مدنی، بهروز حقیقی، حسین فشی و یحیی قیاسوند، گوشه ای از مجاهدت های دوران جنگ تحمیلی را با قرائت خاطره به منصه ظهور رساندند. سید محمد جواد هاشمی نژاد دبیر کل بنیاد هابیلیان سخنران ویژه این مراسم، ضمن بیان ابعاد مختلف جنایات منافقین […]

به گزارش پاتاق نیوز، خاطره گویان این شب خاطره متشکل از آقایان حسین رضوان مدنی، بهروز حقیقی، حسین فشی و یحیی قیاسوند، گوشه ای از مجاهدت های دوران جنگ تحمیلی را با قرائت خاطره به منصه ظهور رساندند. 
سید محمد جواد هاشمی نژاد دبیر کل بنیاد هابیلیان سخنران ویژه این مراسم، ضمن بیان ابعاد مختلف جنایات منافقین کوردل در طول چهل سالِ عمر پر برکت جمهوری اسلامی ایران افزود: در کشور ما هم از روز اول پیروزی انقلاب اسلامی این اتفاق افتاد یعنی تروریست ها را به جان این ملت و نظام نوپای آن انداختند و تا امروز هم ادامه دارد.
مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان کرمانشاه افزود: همزمان با برگزاری شب خاطره مرصاد از قطعه موسیقی “ایران” با اجرای و صدای دانیال ایمانی(دیان) رونمایی شد. 
در این مراسم از تابلوی نقاشی با مضمون شهید سردار رسولی اثر زهرا پورخوش پرده برداری و به خانواده معظم این شهید والامقام اهداء و از سه اپلیکیشن با نام های  کمینگاه، مرصاد عشق و ترور مردود از تولیدات سازمان فضای مجازی سراج رونمایی شد. 

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7867
  • 483 بازدید

برچسب ها