• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022
معاون استاندارکرمانشاه:

شرایط استان کرمانشاه در کنترل کرونا بهتر شده است

  • کد خبر : 14597
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
شرایط استان کرمانشاه در کنترل کرونا بهتر شده است
معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: شرایط استان در زمینه کنترل کرونا بهتر شده، اما هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

به گزارش پاتاق نیوز، حسین خوش اقبال در نشست ویدئو کنفرانسی با فرمانداران شهرستان‌های غرب استان اظهار داشت: گزارشاتی که فرمانداران در غرب استان ارائه کرده اند نسبت به سایر شهرستان‌ها مثبت بوده است.

وی با بیان اینکه کرونا هنوز وجود دارد و پیگیری‌ها همچنان باید ادامه داشته باشد، افزود: باید مراقب موج جدید کرونا بود، وضعیت استان در بیماری کرونا اگرچه بهتر شده، اما تا نقطه مطلوب فاصله داریم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری با بیان اینکه آخرین وضعیت تغییر رنگ در شهرستان‌ها بزودی اعلام خواهد شد، اظهار داشت: شرایط کاری ادارات و بازاریان بر اساس این تغییر وضعیت تعیین خواهد شد که بر همین اساس احتمالا در حوزه فرمانداری‌های غرب استان فعالیت‌ها با توجه به تغییر رنگ‌های صورت گرفته از سر گرفته شود.

خوش اقبال ضمن تاکید بر استمرار اقناع سازی و اطلاع رسانی در بحث پیشگیری و رعایت پروتکل‌ها گفت: اگرچه اخبار و اطلاعات در کل کشور روند مثبت را نشان میدهد، اما همچنان توقع میرود که جدیت در رعایت دستورالعمل‌ها ادامه پیدا کند، هر چند که به مشکلات فرمانداران واقف هستیم و شرایط را درک می‌کنیم.

پیش از سخنان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه فرمانداران شهرستان‌های اسلام آباد غرب، دالاهو، گیلانغرب، سرپل ذهاب و قصرشیرین در گزارشی روند اجرای طرح ممنوعیت‌های دو هفته‌ای در شهرستان‌های تابعه خود را ارائه کردند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14597
  • 691 بازدید