۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 6463
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۴۱
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
شرایط اضطرار و توسعه شهری در برنامه های آبرسانی لحاظ گردد

شرایط اضطرار و توسعه شهری در برنامه های آبرسانی لحاظ گردد

به گزارش پاتاق نیوز، درویشی بر لزوم ساماندهی طرح های آبرسانی و تکمیل وظایف سازه ای شرکت در قبال مخازن آب شرب شهری تاکید نمود. درویشی با اشاره به فعالیت‌های خوب انجام شده و برنامه‌های میان مدت و دراز مدت برای تامین آب شرب شهرهای استان و شهر کرمانشاه بر لزوم تسریع در ساماندهی طرح‌های آبرسانی […]

به گزارش پاتاق نیوز، درویشی بر لزوم ساماندهی طرح های آبرسانی و تکمیل وظایف سازه ای شرکت در قبال مخازن آب شرب شهری تاکید نمود.
درویشی با اشاره به فعالیت‌های خوب انجام شده و برنامه‌های میان مدت و دراز مدت برای تامین آب شرب شهرهای استان و شهر کرمانشاه بر لزوم تسریع در ساماندهی طرح‌های آبرسانی تاکید و خواستار ارائه گزارشی جامع از روند اجرای طرح ها و احصای این مشکلات توسط معاونت طرح و توسعه و مجریان طرح‌های مرتبط با آب رسانی گردید.

در ادامه مجریان طرح‌های آبرسانی شهرهای کرمانشاه, جوانرود,بانه وره, شاهو, باینگان و گهواره توسط مجریان طرح های آبرسانی و کارشناسان مرتبط, نقاط ضعف و گره ها و موانع پیش رو به  بحث و بررسی گذاشته شد. مدیرعامل شرکت با اشاره به وقوع حوادث جدی و اینکه نباید برنامه‌ریزی‌ها بر مبنای حداقل نیازهای آب شرب صورت گیرد بر لزوم توجه به توسعه شهری و ایجاد نیازهای جدید و لحاظ شرایط اضطرار تاکید و خاطرنشان ساخت این موارد با جدیت باید در برنامه‌ریزی‌ها گنجانده شود.

 در پایان این جلسه رضوی معاون طرح و توسعه,حسن آبادی مدیر امور آب شهرستان کرمانشاه و مجریان طرح ها, مشکلات و پیشرفت فیزیکی طرح ها. را به بحث و بررسی گذاشتند و نهایتا” مقرر گردید تصمیمات فنی_ کارشناسی در خصوص طرح‌های آبرسانی اتخاذ و در قالب یک گزارش کار ارائه گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*