• امروز : دوشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 18 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 15 August - 2022

شرایط اضطرار و توسعه شهری در برنامه های آبرسانی لحاظ گردد

  • کد خبر : 6463
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۴۱
شرایط اضطرار و توسعه شهری در برنامه های آبرسانی لحاظ گردد

به گزارش پاتاق نیوز، درویشی بر لزوم ساماندهی طرح های آبرسانی و تکمیل وظایف سازه ای شرکت در قبال مخازن آب شرب شهری تاکید نمود. درویشی با اشاره به فعالیت‌های خوب انجام شده و برنامه‌های میان مدت و دراز مدت برای تامین آب شرب شهرهای استان و شهر کرمانشاه بر لزوم تسریع در ساماندهی طرح‌های آبرسانی […]

به گزارش پاتاق نیوز، درویشی بر لزوم ساماندهی طرح های آبرسانی و تکمیل وظایف سازه ای شرکت در قبال مخازن آب شرب شهری تاکید نمود.
درویشی با اشاره به فعالیت‌های خوب انجام شده و برنامه‌های میان مدت و دراز مدت برای تامین آب شرب شهرهای استان و شهر کرمانشاه بر لزوم تسریع در ساماندهی طرح‌های آبرسانی تاکید و خواستار ارائه گزارشی جامع از روند اجرای طرح ها و احصای این مشکلات توسط معاونت طرح و توسعه و مجریان طرح‌های مرتبط با آب رسانی گردید.

در ادامه مجریان طرح‌های آبرسانی شهرهای کرمانشاه, جوانرود,بانه وره, شاهو, باینگان و گهواره توسط مجریان طرح های آبرسانی و کارشناسان مرتبط, نقاط ضعف و گره ها و موانع پیش رو به  بحث و بررسی گذاشته شد. مدیرعامل شرکت با اشاره به وقوع حوادث جدی و اینکه نباید برنامه‌ریزی‌ها بر مبنای حداقل نیازهای آب شرب صورت گیرد بر لزوم توجه به توسعه شهری و ایجاد نیازهای جدید و لحاظ شرایط اضطرار تاکید و خاطرنشان ساخت این موارد با جدیت باید در برنامه‌ریزی‌ها گنجانده شود.

 در پایان این جلسه رضوی معاون طرح و توسعه,حسن آبادی مدیر امور آب شهرستان کرمانشاه و مجریان طرح ها, مشکلات و پیشرفت فیزیکی طرح ها. را به بحث و بررسی گذاشتند و نهایتا” مقرر گردید تصمیمات فنی_ کارشناسی در خصوص طرح‌های آبرسانی اتخاذ و در قالب یک گزارش کار ارائه گردد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6463
  • 351 بازدید

برچسب ها