• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

کرونا در کرمانشاه ۱۳۶ نفری شد/ ۱۱ فوتی کرونایی در کرمانشاه

  • کد خبر : 10068
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸
کرونا در کرمانشاه ۱۳۶ نفری شد/ ۱۱ فوتی کرونایی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سخنگوی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تاکنون آزمایش کرونای ۱۳۶ نفر در استان مثبت اعلام شده که ۱۱ نفر از این تعداد فوت کرده اند. دکتر ابراهیم شکیبا اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون ۶۵۵ نفر بیمار مشکوک به کوئید ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری شدند […]

به گزارش پاتاق نیوز، سخنگوی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تاکنون آزمایش کرونای ۱۳۶ نفر در استان مثبت اعلام شده که ۱۱ نفر از این تعداد فوت کرده اند.

دکتر ابراهیم شکیبا اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون ۶۵۵ نفر بیمار مشکوک به کوئید ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری شدند که ۵٣۴ نفر از آنان ترخیص شده اند.
وی افزود: هم اکنون ١٣۶ نفر در مراکز درمانی استان تحت مراقبت هستند.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: از مجموع ۱۱۵ نفر مبتلا به کرونا ویروس، هم اکنون کرمانشاه ۶۱ نفر، اسلام آباد غرب ۱۰ نفر، کنگاور ۱۷ نفر، سنقر ۲۸ نفر، ۳ بیمار در هرسین، ۳ بیمار در صحنه، ۶ بیمار گیلانغرب، ۳ بیمار در جوانرود، ۲ نفر در پاوه و در سرپل ذهاب ۳ نفر بستری هستند.
دکتر شکیبا تصریح کرد: رعایت نکات بهداشتی توسط تمام شهروندان ضروری است و از مردم می‌خواهیم در خانه بمانند و مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا از شیوع بیشتر بیماری کرونا جلوگیری شود

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10068
  • 182 بازدید

برچسب ها