• امروز : سه شنبه - ۳۰ دی - ۱۳۹۹
  • برابر با : 6 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Tuesday - 19 January - 2021

شناسایی ۱۸ نقطه حادثه‌خیز در معابر شهری کرمانشاه

  • کد خبر : 10203
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۴
شناسایی ۱۸ نقطه حادثه‌خیز در معابر شهری کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: ۱۸ نقطه حادثه‌خیز در معابر شهری کرمانشاه شناسایی شده که برنامه‌ریزی لازم برای اصلاح آن انجام شده است. محسن ارجمندی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۱۰۰ نفر در تصادفات شهری کشته شده‌اند اظهار داشت: اصلی‌ترین عامل در افزایش تصادفات درون شهری […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: ۱۸ نقطه حادثه‌خیز در معابر شهری کرمانشاه شناسایی شده که برنامه‌ریزی لازم برای اصلاح آن انجام شده است.

محسن ارجمندی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۱۰۰ نفر در تصادفات شهری کشته شده‌اند اظهار داشت: اصلی‌ترین عامل در افزایش تصادفات درون شهری سرعت غیرمجاز است که باید در نقاط مختلف کنترل شود.

وی از شناسایی ۱۸ نقطه حادثه‌خیز در شهر کرمانشاه خبرداد و عنوان کرد: این نقاط در بزرگراه جانبازان، بزرگراه امام(ره)، بلوار طاقبستان و بلوار شهید بهشتی قرار دارند و طرحی جامع و علمی برای اصلاح این نقاط تدوین شده که تا دو یا سه ماه آینده اجرا می‌شود.

ارجمندی با بیان اینکه شهر کرمانشاه از نظر ظرفیت بزرگراه‌ها مشکلی ندارد و مشکل ظرفیتی مربوط به گره‌ها و تقاطع‌ها است گفت: خط‌کشی معابر، نصب تابلو و دوربین‌ها در کاهش تصادفات مؤثر است و در این راستا ۴۶ دوربین در بزرگراه‌ها و ۲۰۰ دوربین در داخل شهر نصب می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه بیشتر معابر دچار مشکل خط‌کشی هستند افزود: عملیات خط‌کشی در دو منطقه آغاز شده است و برای بزرگراه جانبازان، بزرگراه امام(ره) و بلوار شهید بهشتی قرارداد مجزایی منعقد می‌شود.

وی بیان کرد: عدم استفاده از پل عابر پیاده در معابر شهری یکی دیگر از علل‌های ایجاد حادثه در شهر کرمانشاه است که باید در خصوص اصلاح الگوی رفتار شهروندی و تشویق شهروندان برای استفاده از پل عابرپیاده و کم شدن حوادث و تصادفات به این دلیل تلاش کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10203
  • 93 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه