• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

شهرداری مانع تجمع افراد در آرامستان‌ها و بوستان‌ها شود

  • کد خبر : 13183
  • ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
شهرداری مانع تجمع افراد در آرامستان‌ها و بوستان‌ها شود

 به گزارش پاتاق نیوز، رییس هیات نظارت بر عملکرد و ارزیابی ستاد مدیریت کرونا استان کرمانشاه با اشاره به قرمز بودن استان از نظر شیوع کرونا و به خصوص وضعیت نامطلوب کلانشهر کرمانشاه از شهرداری خواست مانع تجمع افراد در آرامستان‌ها و بوستان‌ها شود. «نصرت‌الله مرادی» روز شنبه در جلسه کمیته امنیتی – انتظامی ستاد مدیریت کرونای استان […]

 به گزارش پاتاق نیوز، رییس هیات نظارت بر عملکرد و ارزیابی ستاد مدیریت کرونا استان کرمانشاه با اشاره به قرمز بودن استان از نظر شیوع کرونا و به خصوص وضعیت نامطلوب کلانشهر کرمانشاه از شهرداری خواست مانع تجمع افراد در آرامستان‌ها و بوستان‌ها شود.

«نصرت‌الله مرادی» روز شنبه در جلسه کمیته امنیتی – انتظامی ستاد مدیریت کرونای استان کرمانشاه در سرسرای تدبیر استانداری کرمانشاه، با اشاره به وضعیت شهرستان‌های استان در مدیریت کرونا، افزود: مدیریت بیماری کرونا در شهرستان‌ها روندی مطلوب دارد و دغدغه استان بیشتر به شهر کرمانشاه و وضعیت آرمستان‌ها و بوستان‌ها باز می‌گردد.

وی با بیان اینکه کار شهرداری در تشکیل ستاد اقدام برای مدیریت بیماری کرونا بسیار ارزنده بوده است، تاکید کرد: با امکانات و ظرفیتی که در شهرداری وجود دارد انتظار می‌رود که وضعیت آرامستان شهر و بوستان‌ها مدیریت شده و با ابزارهای موجود خود مانع از تجمعات شود.

او همچنین با بیان اینکه در حوزه حمل و نقل عمومی اقداماتی در شهر کرمانشاه شده اما اولویت ما آرامستان‌ها است، هنر مدیران را اقناع مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی دانست و گفت: با ظرفیت‌های شهرداری این کار شدنی است.

مدیر کل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری کرمانشاه ادامه داد: می‌طلبد که توان و ظرفیت‌ها را برای مدیریت بیماری کرونا در شهر کرمانشاه متمرکز کنیم چرا که کانون‌های پر خطری دارد و میزان شیوع آن بالاست.

مرادی با بیان اینکه آرامستان کرمانشاه یکی از مراکز انتشار بیماری کرونا است، گفت: انتظار مدیریت و نظارت جدی‌تر بر آرامستان را داریم.

وی با اشاره به توافق صورت گرفته برای بهره‌گیری از توان نیروهای مسلح در اختصاص تخت به بیماران کرونایی گفت: براساس این توافق حداقل ۱۲۰ تخت از سوی نیروی‌های مسلح به ظرفیت درمانی استان افزوده می‌شود که انتظار می‌رود در تحقق آن همراهی بیشتری انجام بگیرد.

رییس هیات نظارت بر عملکرد و ارزیابی ستاد مدیریت کرونا استان کرمانشاه با تاکید بر نظارت جدی‌تر بر اصناف برای رعایت پروتکل‌ها افزود: همچنین لازم است که در حمایت از اصناف اقدامات جدی‌تری صورت بگیرد چرا که اگر پشتیبانی لازم از اصناف نشود نمی‌توان امید زیادی به اجرای پروتکل‌ها داشت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13183
  • 126 بازدید

برچسب ها