• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

شهرداری کرمانشاه صاحب کد «USSD» شد

  • کد خبر : 9568
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۰۳
شهرداری کرمانشاه صاحب کد «USSD» شد

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه، از خرید کد USSD اختصاصی برای ارائه خدمات شهروندی به شهروندان خبر داد. محمد‌رضا لطفی اظهار داشت:  در راستای اجرای یکپارچه‌سازی خدمات و همچنین رسیدن به شهرهوشمند کد USSD اختصاصی با شماره *۶۶۵۵*۱۹# برای ارائه خدمات به شهروندان و همچنین پرسنل خریداری و در […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه، از خرید کد USSD اختصاصی برای ارائه خدمات شهروندی به شهروندان خبر داد.

محمد‌رضا لطفی اظهار داشت:  در راستای اجرای یکپارچه‌سازی خدمات و همچنین رسیدن به شهرهوشمند کد USSD اختصاصی با شماره *۶۶۵۵*۱۹# برای ارائه خدمات به شهروندان و همچنین پرسنل خریداری و در حال مناسب‌سازی برای استفاده است.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری افزود: در این طرح قصد داریم انجام اکثر خدمات شهری به صورت آنلاین و از طریق این کد به شهروندان ارائه شود.

وی تصریح کرد: به‌زودی از سایت و اپلیکیشن اختصاصی برای ارائه خدمات به شهروندان نیز رونمایی خواهد شد.

لطفی گفت: ارائه خدمات با توجه به زیرساخت‌های فراهم شده به صورت شبانه‌روزی و حتی آفلاین و بدون نیاز به بستر اینترنت قابل دسترسی است.

لطفی گفت: هرآنچه خدمت برای پرسنل و شهروندان لازم است در قالب آنلاین و آفلاین بدون مراجعه حضوری در زیرساخت‌های تدارک دیده شده فراهم خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه در پایان از پرسنل شهرداری برای ارائه پیشنهادات دعوت کرد و افزود: در فراهم کردن شهر هوشمند، این سازمان آماده دریافت پیشنهادات و هم‌فکری پرسنل شهرداری است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9568
  • 223 بازدید

برچسب ها