• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

شهردار کرمانشاه از خانواده مرحومه پناهی دلجویی کرد

  • کد خبر : 10270
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۷:۲۳
شهردار کرمانشاه از خانواده مرحومه پناهی دلجویی کرد

به گزارش پاتاق نیوز، شهردار کرمانشاه در دیداری با خانواده مرحومه آسیه پناهی متوفی اتفاقات شهرک فدک از آن‌ها دلجویی و یک واحد آپارتمان مسکن مهر به دختر متوفی اهدا کرد. امیر همایون دولتشاهی مدیرکل ارتباطات، روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری گفت:ظهر امروز ۱۲ خرداد طلوعی شهردار کرمانشاه میزبان خانواده مرحومه پناهی و جمعی از […]

به گزارش پاتاق نیوز، شهردار کرمانشاه در دیداری با خانواده مرحومه آسیه پناهی متوفی اتفاقات شهرک فدک از آن‌ها دلجویی و یک واحد آپارتمان مسکن مهر به دختر متوفی اهدا کرد.

امیر همایون دولتشاهی مدیرکل ارتباطات، روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری گفت:ظهر امروز ۱۲ خرداد طلوعی شهردار کرمانشاه میزبان خانواده مرحومه پناهی و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر بود.

وی افزود: در این نشست که به دعوت شهردار کرمانشاه انجام گرفت از خانواده مرحومه آسیه پناهی دلجویی شد.

دولشاهی با بیان اینکه از سوی شهردار کرمانشاه یک واحد مسکونی مسکن مهر جهت ادامه زندگی دختر و نوه این مرحومه خبر به این خانوده داغدیده اهدا خواهد شد گفت: خانواده مرحومه پناهی ضمن تشکر از حسن نیت طلوعی از پیگیری و اقدامات شهردار کرمانشاه نسبت به اتفاقات شهرک فدک تقدیر کردند.

مدیرکل ارتباطات، روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری با اشاره به برکناری رئیس و قائم مقام اجراییات و تعلیق شهردار منطقه سه شهرداری افزود: علی‌رغم عزل و نصب‌های انجام گرفته مجموعه شهرداری همچنان منتظر اعلام نظر مراجع قضایی در این خصوص خواهد بود.

دولتشاهی در پایان از اهالی رسانه که با صبر و حوصله پیگیر شفاف‌سازی زوایای مختلف این اتفاق هستند تشکر کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10270
  • منبع : شهرداری
  • 177 بازدید

برچسب ها