• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

شهریه جدید مهدهای کودک های کرمانشاه به زودی اعلام می شود

  • کد خبر : 7465
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
شهریه جدید مهدهای کودک های کرمانشاه به زودی اعلام می شود

به گزارش پاتاق نیوز،  جلسه بررسی و تعیین میزان افزایش شهریه مهدهای کودک با حضور دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان، معاون امور اجتماعی و کارشناسان، رئیس کانون توسعه همیاری مهدهای کودک، نماینده تعزیرات حکومتی و نماینده سازمان صنعت و معدن برگزار شد. شهریه های جدید مهدهای کودک به زودی از طریق تنظیم بازار و بر […]

به گزارش پاتاق نیوز،  جلسه بررسی و تعیین میزان افزایش شهریه مهدهای کودک با حضور دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان، معاون امور اجتماعی و کارشناسان، رئیس کانون توسعه همیاری مهدهای کودک، نماینده تعزیرات حکومتی و نماینده سازمان صنعت و معدن برگزار شد.

شهریه های جدید مهدهای کودک به زودی از طریق تنظیم بازار و بر اساس بخشنامه های جدید اعلام می شود. پس از ابلاغ شهریه‌ ها توسط سازمان بهزیستی بخشنامه جدید قابل اجراست و مهدها باید تا زمان ابلاغ منتظر بمانند.

دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در این جلسه اظهار کرد: ۳۰۹ مهد کودک تحت نظارت بهزیستی در استان فعالیت دارند و از مهدهای کودک انتظار می رود با توجه به افزایش شهریه ها به قشر کم درآمد جامعه توجه داشته باشند که بتوانند کودکان خود را در مهدها ثبت نام کنند.

دکتر کوهی معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان نیز با اشاره به اینکه تا زمان اعلام نرخ جدید هیچ مهد کودکی حق افزایش شهریه‌ها را ندارد، گفت: در صورت گزارش تخلفات، برخورد جدی انجام می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7465
  • 426 بازدید

برچسب ها