• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

شهر کرمانشاه در صدر لیست جانباختگان مبتلا به کوید ۱۹ در استان

  • کد خبر : 11001
  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
شهر کرمانشاه در صدر لیست جانباختگان مبتلا به کوید ۱۹ در استان

به گزارش پاتاق نیوز ، با ثبت ۴ مورد فوت در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در استان کرمانشاه به ۴۷۶ نفر افزایش پیدا کرد. مهدی محمدی رئیس اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ بیمار با علائم مشکوک به کرونا بستری و ۳۳ نفر نیز ترخیص شدند […]

به گزارش پاتاق نیوز ، با ثبت ۴ مورد فوت در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در استان کرمانشاه به ۴۷۶ نفر افزایش پیدا کرد.

مهدی محمدی رئیس اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ بیمار با علائم مشکوک به کرونا بستری و ۳۳ نفر نیز ترخیص شدند و هم اکنون ۲۰۹ بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند.

محمدی در ادامه افزود: طی شبانه روز گذشته تست کرونای ۱۸ بیمار بستری در مراکز درمانی استان مثبت اعلام شد و جمع موارد مثبت بستری از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون به ۳۱۴۳ نفر رسید.

لازم به ذکر است از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۹۸۷۰ نفر بستری و ۹۱۸۹ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

سخنگوی ستاد اطلاع رسانی کرونا در دانشگاه علوم پزشکی همچنین با اعلام اینکه از موارد قطعی فوت در اثر ابتلا به کرونا در استان، تعداد ۲۷۸ مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه بوده است تصریح کرد: از موارد فوت ثبت شده در اثر کرونا در شهرستان‌ها تعداد ۳۸ نفر در اسلام آباد غرب، ۱۲ نفر در کنگاور، ۱۸ نفر در صحنه، ۲۵ نفر در هرسین،۲۱ نفر در سنقر،۱۰ نفر در پاوه، ۲۱ نفر در جوانرود، دو نفر در ثلاث باباجانی، ۱۷ نفر در گیلانغرب، ۱۵ نفر در سرپل ذهاب، ۹ نفر در روانسر، ۳ نفر در قصرشیرین و ۷ نفر در دالاهو در اثر ابتلا به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11001
  • 128 بازدید

برچسب ها