• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

«شهلا بهروزی‌راد» قهرمان کایاک کشور شد

  • کد خبر : 12375
  • ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
«شهلا بهروزی‌راد» قهرمان کایاک کشور شد

به گزارش پاتاق نیوز، «شهلا بهروزی‌راد» در مسابقات قهرمانی کشور که در دریاچه آزادی تهران برگزار شد در ماده ۲۰۰ متر kl3 بانوان به مقام قهرمانی دست یافت. شهلا بهروزی راد در مسابقات قهرمانی کشور که در تاریخ سه مهرماه در دریاچه آزادی تهران برگزار شد در ماده ۲۰۰ متر kl3بانوان به مقام قهرمانی دست یافت […]

به گزارش پاتاق نیوز، «شهلا بهروزی‌راد» در مسابقات قهرمانی کشور که در دریاچه آزادی تهران برگزار شد در ماده ۲۰۰ متر kl3 بانوان به مقام قهرمانی دست یافت.

شهلا بهروزی راد در مسابقات قهرمانی کشور که در تاریخ سه مهرماه در دریاچه آزادی تهران برگزار شد در ماده ۲۰۰ متر kl3بانوان به مقام قهرمانی دست یافت

شهلا بهروزی‌راد در خصوص این مسابقات، اظهار داشت: مسابقات با حضور ۱۲ استان در سه بخش و در دو قسمت بانوان و آقایان برگزار شد و من به عنوان تنها نماینده کرمانشاه توانستم مقام قهرمانی بخش خودم را کسب کنم.

این قهرمان رشته قایقرانی استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه در رشته قایقرانی دارای استعداد‌های بسیار زیادی است و در صورت حمایت از این رشته شاهد درخشش ورزشکاران استان در دو بخش بانوان و آاقایان خواهیم بود.

وی یادآور شد‌: سعی می‌کنم با سپری کردن تمریناتم به شورت انفرادی و زیر نظر مربیان خودم را برای  مسابقات قهرمانی جهان مجارستان آماده نگه دارم.

بهروزی‌راد اکنون به عنوان تنها ورزشکار قایقرانی ایران در اردوهای ملی به سر می‌برد و اردوهای وی به صورت غیرمتمرکز با حمایت کمیته ملی پاراالمپیک در دریاچه ی آزادی در حال برگزاری است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12375
  • 121 بازدید

برچسب ها