• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی انقلابی و مردمی است

  • کد خبر : 10842
  • ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی انقلابی و مردمی است

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه گفت: امروز شاهد هستیم که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد انقلابی با ایجاد همبستگی و وحدت مردمی در پیشبرد اهداف و آرمان‌های ایران اسلامی بسیار تأثیر‌گذار است. هوشنگ بازوند امروز در جمع اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت ۱۲ مردادماه « چهلمین سالروز تشکیل شورای تبلیغات انقلاب اسلامی» به […]

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه گفت: امروز شاهد هستیم که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد انقلابی با ایجاد همبستگی و وحدت مردمی در پیشبرد اهداف و آرمان‌های ایران اسلامی بسیار تأثیر‌گذار است.

هوشنگ بازوند امروز در جمع اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت ۱۲ مردادماه « چهلمین سالروز تشکیل شورای تبلیغات انقلاب اسلامی» به نقش مهم و برجسته این نهاد انقلابی در ایجاد همدلی و همبستگی بین نهادهای سیاسی، تشکل‌ها و همراهی با مردم برای حضور موقع در تمامی صحنه‌ها اشاره کرد.

وی اظهار داشت: برنامه‌ریزی، سازماندهی و‌ نظارت و راهبری این شورا در مناسبت‌های ملی، مذهبی، انقلابی و سیاسی به گونه‌ای بوده که مقام معظم رهبری می‌فرمایند همیشه بر‌اساس شناخت لحظه و نیاز عمل و‌ در خط درست و‌ صراط مستقیم حرکت کرده است.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: پاسداری از دستاوردها و ارزش‌های انقلاب و نیز اعلام مواضع نسبت به سیاست‌های استکبار جهانی با حضور مستمر مردم به شکل مطلوبی توسط این نهاد راهبری شده که نشان می‌دهد شورای تبلیغات نهادی مردمی و انقلابی است.

وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش‌های خالصانه و عاشقانه مجموعه کارکنان متعهد، مومن، انقلابی و ولایتمدار شورای تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، از توجه و اهتمام جدی این نهاد در ایجاد وحدت و مردمی کردن مراسم‌های مختلف در استان با توجه به تنوع گرایش‌های قومی و مذهبی تشکر کرد و گفت: خروش مردمی خودانگیخته، مختارانه، عاشقانه و نقش‌آفرینی ممتاز و بی‌بدیل در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی همه از شرایط مناسب ایجاد شده برای درک ماهیت فعالیت این شورا است که این‌چنین مردمی گشته است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10842
  • 169 بازدید

برچسب ها