• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022
طی بیانیه ای؛

شورای هماهنگی نیروهای انقلاب ترور شهید «فخری زاده» را شدیداً محکوم کرد

  • کد خبر : 14421
  • ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲
شورای هماهنگی نیروهای انقلاب ترور شهید «فخری زاده» را شدیداً محکوم کرد
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه ضمن محکومیت ترور شهید «فخری زاده» در بیانه خود آورده است: این ترور وحشیانه از سوی هرکشور و نهادی صورت گرفته است، باید در اسرع وقت در همان سطح پاسخ داده شود و کیفر جنایاتشان را به عیان ببینند.

به گزارش پاتاق نیوز، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه با صدور بیانه‌ای نسبت به اقدام ناجوانمردانه ترور شهید «محسن فخری زاده» واکنش نشان داد و این اقدام را شدیداً محکوم کرد.

این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله القاسم الجبارین

شهادت مجاهد خستگی ناپذیر عرصه‌ی علم و مقاومت شهید محسن فخری زاده  باز هم داغ فرزند عزیز و افتخار آفرین دیگری را بر دل ایران سربلند گذاشت.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه ضمن تبریک و تسلیت این شهادت به پیشگاه امام عصر (عج) رهبر معظم انقلاب و همه ملت ایران از مسئولان می‌خواهد نسبت به گرفتن انتقام این خون کوتاهی نکنند، چرا که کوتاهی در این مورد منجر به بر زمین ریخته شدن خون‌های مقدس دیگری در آینده‌ای نه چندان دور خواهد شد.

دشمنان ملت ایران نشان داده‌اند که ذره‌ای از اغراض خود نسبت مردم ایران عزیز کوتاه نخواهند آمد و اگر چشمان مسئولین به واشنگتن.دی.سی و نهادهای پوچ بین المللی خیره بماند چشمان ملت مکرر به خون عزیزانش رنگین می‌شود.

این ترور وحشیانه از سوی هرکشور و نهادی صورت گرفته است، باید در اسرع وقت در همان سطح پاسخ داده شود و کیفر جنایاتشان را به عیان ببینند.

و سیعلم‌الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14421
  • 584 بازدید