• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

شورای هماهنگی پل ارتباطی بین سیستم دولتی و مردمی است

  • کد خبر : 10861
  • ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
شورای هماهنگی پل ارتباطی بین سیستم دولتی و مردمی است

به گزارش پاتاق نیوز، مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: مردم مومن و ولایی استان همواره شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را به عنوان پل ارتباطی بین سیستم دولتی و مردمی در اجرای وظایفش یاری کرده‌اند. عباس سروری امروز، با اشاره به تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فرمان معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) […]

به گزارش پاتاق نیوز، مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: مردم مومن و ولایی استان همواره شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را به عنوان پل ارتباطی بین سیستم دولتی و مردمی در اجرای وظایفش یاری کرده‌اند.

عباس سروری امروز، با اشاره به تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فرمان معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۹، اظهار داشت: ۴۰ سال از تاسیس این نهاد به دستور حضرت امام راحل (ره) می‌گذرد، این نهاد در ۴۰ سال گذشته مراسمات مختلفی همچون ۱۲ فروردین‌ماه، ۱۴ فروردین‌ماه، ۱۵ خرداد‌ماه را به بهترین شکل ممکن برگزار کرده است.

وی ادامه داد: برنامه‌های مختلفی همچون برنامه ۷ تیر، ۱۳ آبان، ۹ دی، روز جهانی قدس و عید سعید فطر از مناسبت‌های است که هر ساله در استان کرمانشاه با مشارکت اقوام، ادیان و ظرفیت‌های مختلف استان برگزا می‌شود و از این حیث می‌توان این استان را یک استان منحصربفرد دانست، مردم کرمانشاه همواره با بصیریت کامل در حفظ دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی کوشا بوده و در تمامی برنامه‌ها حضوری باشکوه داشته‌اند.

مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه همچنین با اشاره به همراهی اقشار خوب مردم کرمانشاه با این شورای از ابتدای شکل‌گیری این شورا، گفت: مردم مومن و ولایی استان کرمانشاه همواره  علی‌رغم سلایق مختلف، در خط مقدم دفاع از اسلام و انقلاب بوده‌اند و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را به عنوان پل ارتباطی بین سیستم دولتی و مردمی در اجرای وظایفش یاری کرده‌اند.

وی در خصوص برگزاری مناسبت‌های مختلف سال جاری و همزمانی آن با شیوع ویروس منحوس کرونا، یادآور شد: از ابتدای سال با توجه به شیوع این بیماری، سعی بر آن شده است که در راستای جلوگیری از شیوع این بیماری گام برداشته و این مراسمات انعکاس مطلوبی از این برنامه‌ها داشته باشیم بر همین اساس از ظرفیت فضای مجازی استفاده شده و برنامه‌های متنوعی نیز اجرا شد.

برگزاری عزاداری حسینی با تاکید بر حفظ سلامت مردم

سروری در پاسخ به برنامه‌های این شورا در خصوص ایام عزاداری حسینی، اضافه کرد: صحبت مقام معظم رهبری، فصل الختام همه ما است، ایشان در خصوص حفظ سلامت جامعه تاکید داشتند بر همین اساس تمام سعی ما این است این مراسم با حفظ اصول بهداشتی برگزار شده و از طرف دیگر شعائر اسلامی به بهترین شکل ممکن حفظ شوند.

وی ادامه داد: برگزاری مراسمات حسینی باید به نحوی مدیریت شود که علاوه بر حفظ سلامت مردم، حفظ شعائر اسلامی از ایجاد بهانه جهت تخریب دشمنان مردم جلوگیری شود، این موضوع می تواند با استفاده از ظرفیت‌های مختلفی همچون فضای مجازی و فضای امکان وسیع مختلف اتفاق بیافتد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10861
  • 165 بازدید

برچسب ها