• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

“شور عاطفه‌ها” در کرمانشاه/ برپایی ۱۳۶ پایگاه ثابت و مجازی

  • کد خبر : 11924
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
“شور عاطفه‌ها” در کرمانشاه/ برپایی ۱۳۶ پایگاه ثابت و مجازی

به گزارش پاتاق نیوز، شور عاطفه‌ها با برپایی ۱۳۶ پایگاه ثابت و چهار درگاه مجازی در استان کرمانشاه آغاز به کرد. محسن رخصی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه در نشست خبری امروز(۲۳ شهریور ) با اشاره به شروع شور عاطفه ها در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور از روز گذشته (۲۲شهریور) گفت: مدت […]

به گزارش پاتاق نیوز، شور عاطفه‌ها با برپایی ۱۳۶ پایگاه ثابت و چهار درگاه مجازی در استان کرمانشاه آغاز به کرد.

محسن رخصی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه در نشست خبری امروز(۲۳ شهریور ) با اشاره به شروع شور عاطفه ها در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور از روز گذشته (۲۲شهریور) گفت: مدت برگزاری این طرح امسال به دلیل شرایط کرونا قدری بیشتر شده است.

وی از برپایی این مراسم تا یازدهم مهرماه خبر داد و افزود: طی این مدت ۱۱۰ پایگاه ثابت در مراکز نیکوکاری پایگاه های کمیته امداد آماده دریافت کمک های مردمی هستند.

رخصی خاطرنشان کرد: همچنین در روزهای نهم تا یازدهم مهر نیز ۲۲ پایگاه ثابت در سطح استان برای دریافت کمک های مردمی برپا می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به شرایط کرونا، از راه اندازی چهار درگاه مجازی برای دریافت کمک های مردمی طی زمان برپایی شور عاطفه ها هم خبر داد و افزود: مردم خیر استان می‌توانند کمک های نقدی خود را از طریق شماره گیری #۱۴*  یا #۰۸۳*۸۸۷۷* و یا با مراجعه به سایت www.emdad.ir واریز کنند.

وی افزود: همچنین شماره کارت کمیته امداد نزد بانک ملی به شماره ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ آماده جمع آوری کمک های مردمی است.

وی با اشاره به جمع آوری بیش از ۶٫۵ میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقدی در جشن عاطفه های سال گذشته استان گفت: امسال امیدواریم با مشارکت بیش از پیش مردم خیر استان بتوانیم بیش از این مبلغ را جمع آوری کنیم.

رخصی با اشاره به وجود بیش از ۱۴ هزار دانش آموز نیازمند در سطح استان گفت: همه این دانش آموزان به ملزومات تحصیلی از جمله کیف و کفش و لوازم التحریر و … نیاز دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه افزود: متاسفانه شیوع کرونا نیازهای این دانش آموزان را افزایش داده و با توجه به بحث آموزش مجازی، نیاز آنها را به تبلت و گوشی بالا برده که این دو وسیله قیمت های بالایی هم دارند.

رخصی افزود: با توجه به بررسی صورت گرفته در حال حاضر حدود هفت هزار دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد تبلت و گوشی ندارند که باید برای آنها تهیه کنیم و در این بین اعتباراتی از محل منابع داخلی کمیته امداد در نظر گرفته شده، اما باید بخشی از آن هم از محل کمک های جمع آوری شده مردمی خریداری شود، چون مبالغ آن بسیار بالا است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11924
  • 118 بازدید

برچسب ها