• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

“شور عاطفه‌ها” در کرمانشاه برگزار می‌شود

  • کد خبر : 11854
  • ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۷:۵۳
“شور عاطفه‌ها” در کرمانشاه برگزار می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از برگزاری “شور عاطفه‌ها” از ۲۲ شهریور تا یازدهم مهرماه در کرمانشاه خبر داد. غلامرضا نصوری، با اشاره به اینکه شور عاطفه های امسال در روزهای ۲۲ شهریور تا یازدهم مهر ماه همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه نیز برگزار می […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از برگزاری “شور عاطفه‌ها” از ۲۲ شهریور تا یازدهم مهرماه در کرمانشاه خبر داد.

غلامرضا نصوری، با اشاره به اینکه شور عاطفه های امسال در روزهای ۲۲ شهریور تا یازدهم مهر ماه همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه نیز برگزار می شود، تصریح کرد: ۱۱۰ پایگاه حضوری و چهار درگاه غیرحضوری در استان برای جمع آوری کمک های مردمی در شور عاطفه های امسال در نظر گرفته می شود.

وی تاکید کرد: پایگاه های حضوری این نهاد شامل دفاتر کمیته امداد در شهرستانهای تابعه و مراکز نیکوکاری از ابتدا تا پایان این رویداد دایر بوده و از این تعداد، ۲۲ پایگاه بصورت سیار طی روزهای نهم تا یازدهم مهر ماه در میادین و خیابان های سطح شهر و روستاها آماده دریافت کمک های خیران کرمانشاهی هستند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه ادامه داد: همچنین مراجعه به سایت الکترونیکی www.emdad.ir ، شماره گیری کدهای  #۱۴* و #۰۸۳*۸۸۷۷* از طریق تلفن های همراه و واریز وجوه نقدی به شماره کارت ۹۶۲۷-۹۹۹۳-۹۹۱۸-۶۰۳۷ نزد بانک ملی، چهار درگاه غیرحضوری این نهاد برای جمع آوری کمک خیران است.

نصوری با اشاره به تدوام شیوع بیماری کرونا و تغییر در نظام آموزشی کشور، اظهار کرد: امیدواریم امسال خیران نیکوکار در شور عاطفه ها کمک های خود را به منظور تامین نیازهای آموزشِ غیرحضوری دانش آموزان نیازمند به صورت نقدی به این نهاد اهدا کنند.

وی با بیان اینکه خیران کرمانشاهی در شور عاطفه های سال گذشته شش میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند اهدا کردند، پیش بینی کرد در شور عاطفه های امسال میزان کمک های مردمی به هفت میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان برسد.

شور عاطفه های امسال با شعارهای “همدل می شویم در تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان” و “همدل می شویم برای مهربانی در مهر” برگزار می شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11854
  • 95 بازدید

برچسب ها