• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

شکسته‌شدن تمامی رکوردهای کرونا در کرمانشاه / نیاز به تخت‌های ویژه روز به روز بیشتر می‌شود

  • کد خبر : 12764
  • ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
شکسته‌شدن تمامی رکوردهای کرونا در کرمانشاه / نیاز به تخت‌های ویژه روز به روز بیشتر می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: متاسفانه بیماران مبتلا به ویروس کووید۱۹ بدحال‌تر شده‌اند و نیاز به تخت‌های ویژه روز به روز بیشتر می‌شود. محمودرضا مرادی در جلسه ستاد کرونا در استانداری کرمانشاه اظهار داشت: اکنون تمام تخت‌های مراقبت‌های ویژه در استان کرمانشاه پر است و هر روز به تخت‌های آی.سی.یو […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: متاسفانه بیماران مبتلا به ویروس کووید۱۹ بدحال‌تر شده‌اند و نیاز به تخت‌های ویژه روز به روز بیشتر می‌شود.

محمودرضا مرادی در جلسه ستاد کرونا در استانداری کرمانشاه اظهار داشت: اکنون تمام تخت‌های مراقبت‌های ویژه در استان کرمانشاه پر است و هر روز به تخت‌های آی.سی.یو بیشتری نیاز داریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه افزود: در این هفته ۱۲ تخت در بیمارستان فارابی راه‌اندازی می‌شود و ۲۱ تخت در بیمارستان گلستان اضافه شده است که در مجموع دو بخش با  55 تخت در بیمارستان فارابی برای بیماران کرونایی اضافه شود.

مرادی با بیان اینکه ۳۵ تخت دیگر در بیمارستان  امام رضا(ع) جهت بستری بیماران کرونایی اضافه شده است گفت: در صورت افزایش موارد بستری به تدریج از بخش‌های دیگر بیمارستان امام رضا(ع) نیز  استفاده خواهیم کرد.

این مسئول با اشاره به شکسته‌شدن تمامی رکوردهای کرونا در مهر ماه بیان کرد: براساس آمارهای موجود در استان کرمانشاه در مهر ماه میانگین موارد بستری به ۱۰۶ نفر و میانگین فوت به ۶ نفر در روز رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه افزود: قرار است یک بخش  نیز در بیمارستان امام حسین(ع) مجدداً در هفته جاری  فعال شود.

ستاد استانی مدیریت کرونا از عموم مردم استان کرمانشاه درخواست کرد به ملاقات بیماران در بیمارستان‌ها نروند و براساس مصوبه این ستاد ملاقات بیماران تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

اکنون همه شهرستان‌های استان کرمانشاه به جز ثلاث باباجانی، دالاهو و قصر‌شیرین در وضعیت قرمز کرونا به سر می‌برند و براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی پذیرش بیماران غیر اورژانسی کماکان در بیمارستان‌های کرمانشاه که درگیر بیماری کرونا نیستند، انجام می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12764
  • 101 بازدید

برچسب ها