• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

شکسته شدن هیمنه اراذل و اوباش در کرمانشاه با حضور مقتدرانه پلیس

  • کد خبر : 12113
  • ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
شکسته شدن هیمنه اراذل و اوباش در کرمانشاه با حضور مقتدرانه پلیس

به گزارش پاتاق نیوز، امام جمعه کرمانشاه در دیدار فرمانده انتظامی استان کرمانشاه به شکسته شدن هیمنه اراذل و اوباش در کرمانشاه با حضور مقتدرانه پلیس تاکید کرد.  آیت‌الله مصطفی علما در دیدار با سردار جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: امنیت یکی از گواراترین نعمت‌های الهی بوده که نصیب انسان‌ها شده به گونه‌ای که […]

به گزارش پاتاق نیوز، امام جمعه کرمانشاه در دیدار فرمانده انتظامی استان کرمانشاه به شکسته شدن هیمنه اراذل و اوباش در کرمانشاه با حضور مقتدرانه پلیس تاکید کرد.

 آیت‌الله مصطفی علما در دیدار با سردار جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: امنیت یکی از گواراترین نعمت‌های الهی بوده که نصیب انسان‌ها شده به گونه‌ای که زندگی بدون آن غیرممکن است.

وی ادامه داد: متأسفانه همواره افرادی بوده‌اند که قصد سلب آسایش و امنیت را از دیگران داشته و با اقداماتی که انجام می‌دهند موجب رعب و وحشت میان شهروندان می‌شوند تا به زعم خود قدرت‌نمایی کنند.

امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: در این میان پلیس به عنوان حافظ نظم و امنیت جامعه مسئولیت برخورد با مخلان نظم و امنیت را بر عهده دارد و انصافاً هم بسیار خوب و مقتدرانه عمل کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: نیروی انتظامی به عنوان مظهر اقتدار و امنیت در جامعه توانسته با بهره گیری از فرماندهانی میدانی و نیروهایی کارآزموده و توانا هیمنه پوشالی اراذل و اوباش را در هم شکسته و برخوردهای لازم را به‌عمل آورد.

وی با بیان اینکه شجاعت، غیرت و دلسوز بودن نیروهای پلیس باعث خوشحالی و قوت قلب برای همه مردم است، یادآور شد: همان اندازه که نیروی انتظامی با مردم به مهربانی و عطوفت برخورد می‌کند در مقابله با مجرمان و اراذل و اوباش برخوردی قاطعانه و سخت دارد.

آیت الله علما تصریح کرد: همین که پلیس در میدان باشد، بسیاری از مخلان نظم و امنیت عمومی حساب کار دستشان آمده و باعث می‌شود بسیاری آنها از شرارت و ایجاد ناامنی پرهیز کنند چرا که می‌دانند نیروی انتظامی مقتدرانه با آنها برخورد می‌کند.

امام جمعه کرمانشاه همچنین از اقدامات اخیر انتظامی استان کرمانشاه در برخورد با اراذل و اوباش و اشراری که با اقدامات خود قصد ایجاد ناامنی را داشتند، قدردانی کرد و گفت: این افراد امروز با حضور مقتدرانه پلیس از کمترین امنیتی برخوردار نیستند.

وی گفت: با مدیریت خوب سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان و وجود نیروهایی کار بلد و انقلابی در بدنه پلیس کرمانشاه خوشبختانه جرایم خشن در این استان حداقلی و اندک جرایم رخ داده نیز در سریع‌ترین زمان ممکن کشف و مجرمان به سزای عمل خود می رسند.

کرمانشاه جای شرارت و یاغی گری نیست

سردار علی اکبر جاویدان در این دیدار اظهار کرد: پلیس مأموریت‌های فراوانی دارد که یکی از آنها برخورد با ناامنی و مجرمانی است که به قصد قدرت‌نمایی و یا انگیزه‌های دیگر اقدام به ایجاد اخلال در نظم و امنیت جامعه می‌کنند.

وی ادامه داد: یکی از وظایف ذاتی پلیس برقراری امنیت در جامعه و مقابله با هرگونه بی انضباطی اجتماعی است، از این رو مقابله با مجرمانی که چنین اهدافی را دنبال می‌کنند همواره در دستور کار قرار داشته است.

سردار جاویدان همچنین از مخلان نظم و امنیت عمومی به عنوان یکی از بدترین مجرمان جامعه یاد کرد و گفت: رفتار آنها تا مدت‌ها تأثیرات سوئی را بر روح و روان مردم باقی می‌گذارد و حضورشان چهره زشتی به هر شهر و دیاری می بخشد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه و با هشدار شدیداللحن به اراذل و اوباش، تاکید کرد: این دیار جای شرارات و یاغی‌گری نیست و خود آنها نیز می‌دانند برخوردی سخت و قاطعانه در انتظارشان است.

وی تصریح کرد: امروز با همراهی پلیس و دستگاه قضائی، مخلان نظم و امنیت عمومی از کمترین امنیت در کرمانشاه برخوردار نیستند و آنهایی که داعیه قدرت نمایی دارند خیلی زود در چنگال قانون گرفتار و به سزای عملشان می رسند.

سردار جاویدان در پایان و با اشاره به دستگیری اخیر چند تن از اراذل و اوباش شناسنامه دار در کرمانشاه که مرتکب جرایم گوناگونی شده بودند، به این افراد هشدار داد دست از اقدامات خود بردارند در غیر این صورت منتظر برخورد قاطعانه پلیس و دستگاه قضائی باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12113
  • 175 بازدید

برچسب ها