• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

شیرخشک های تقلبی در روانسر

  • کد خبر : 6618
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۲۸
شیرخشک های تقلبی در روانسر

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ “ایمان مرادی” اظهار داشت: مأموران انتظامی روانسر پس از کسب اطلاع در خصوص توزیع شیرخشک های تقلبی در تعدادی از داروخانه های شهرستان، رسیدگی به موضوع را به سرعت در دستور کار قرار دادند. وی ادامه داد: ماموران پلیس پس از شناسایی داروخانه های مذکور و هماهنگی با مقام قضائی نسبت […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ “ایمان مرادی” اظهار داشت: مأموران انتظامی روانسر پس از کسب اطلاع در خصوص توزیع شیرخشک های تقلبی در تعدادی از داروخانه های شهرستان، رسیدگی به موضوع را به سرعت در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس پس از شناسایی داروخانه های مذکور و هماهنگی با مقام قضائی نسبت به بازرسی از آن ها با حضور نماینده اداره بهداشت شهرستان اقدام کردند.

سرهنگ مرادی تصریح کرد: در جریان بازرسی های صورت گرفته، از داورخانه اول ۱۸۵ قوطی ، از داروخانه دوم ۶۳ قوطی و از داروخانه سوم نیز یک هزار و ۳۵۸ قوطی شیرخشک و سرلاک تقلبی کشف شد.

فرمانده انتظامی روانسر افزود: طبق نظر کارشناسان ارزش یک هزار و ۶۱۰ قوطی شیرخشک و سرلاک تقلبی کشف شده به ۵۰۰ میلیون ریال می رسد.

وی همچنین از احضار مسئولان ۳ داروخانه ای که شیرخشک های تقلبی در آن ها کشف شده به مرکز پلیس شهرستان برای ادای توضیحات لازم خبر داد و گفت: تحقیق در این خصوص تا مشخص شدن جزئیات و شناسایی عوامل توزیع کننده در داروخانه ها همچنان ادامه دارد.

سرهنگ مرادی در پایان از تحویل شیرخشک و سرلاک های تقلبی کشف شده به مرکز بهداشت شهرستان روانسر خبر داد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6618
  • 227 بازدید

برچسب ها