• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022
پیش از ظهر امروز؛

معارفه صحرائیان رئیس بسیج رسانه استان کرمانشاه برگزار شد

  • کد خبر : 13426
  • ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
معارفه صحرائیان رئیس بسیج رسانه استان کرمانشاه برگزار شد
محمدهادی صحرائیان در مراسمی به عنوان رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه معارفه شد.

به گزارش پاتاق نیوز، پیش از ظهر امروز مراسم تودیع حسن موحد و معارفه محمدهادی صحراییان به‌عنوان رئیس بسیج رسانه استان کرمانشاه در سالن شهیدجعفری سپاه نبی‌اکرم(ص) برگزار شد.

سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه با تبریک ایام ربیع در این مراسم اظهار داشت: دشمنان در گذشته به اسلام ناب و پیامبر اسلام(ص) توهین کرده بودند اما امروز رئیس یک کشور به پیامبر توهین می‌کند و دشمنی خود را آشکار کرده است.

وی با بیان اینکه باید موج بزرگی علیه توطئه جدید دشمنان اسلام شکل بگیرد بیان کرد: ایران اسلامی مدعی اسلام ناب محمدی است زیرا در دین اسلام هیچگاه بیراه نرفته‌ایم و این دین اسلام ناب علیه همه مستکبران و له هم مطلومان عمل کرده است.

فرمانده سپاه کرمانشاه با اشاره به اینکه همه پیامبران مبعوث شده ‌نگران جهان پس از خودشان بوده‌اند و بیشترین نگرانی را پیامبر اسلام داشت خاطرنشان کرد: از جمله پرچم‌های دروغین اسلام آمریکایی برخی کشورهای عربی است که با مستکبران علیه جهان اسلام همدست شده‌اند.

ریحانی دشمن غرب با اسلام را به علت بن‌بست‌های مادی آنها دانست و بیان کرد: دشمنان در حالی به به بن‌بست معنوی رسیده‌اند که اسلام ناب در دنیا در حال پیشتازی است و انقلاب اسلامی ایران سرلوحه تمامی جنبش‌های آزادی خواهی در دنیا قرار گرفته است.

محمدهادی صحرائیان رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه نیز در سخنانی گفت: بسیج رسانه خانه دوم اهالی رسانه است و آنها باید خود را صاحب کار بدانند که تمرکز بر حل مشکلات مردم و توان افزایی اصناف رسانه در تمامی بخشها از جمله برنامه‌های آینده بسیج رسانه است.

موحد رئیس سابق بسیج رسانه استان کرمانشاه با بیان اینکه خبر با دقت منشا اثر است بیان کرد: در کارزار رسانه‌ای که با جهان استکبار در نبرد هستیم، پیام صحیح می‌تواند پیام مظلومیت ما را با جهانیان برساند.

وی با اشاره به اینکه بسیج رسانه در کرمانشاه جمعی از نخبگان رسانه‌ای استان را در زیر چتر خود دارد گفت: برگزاری منظم جلسات هم‌اندیشی مدیران رسانه‌ها، برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر، تجلیل از نخبگان رسانه، دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان رسانه، تشکیل کانون‌های بسیج رسانه، برگزاری دوره‌های آموزشی خبرنگاری و برگزاری اردوهای جهادی اصحاب رسانه از جمله فعالیت‌های بسیج رسانه بوده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13426
  • 599 بازدید