• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022
رئیس بیمارستان علوم پزشکی کرمانشاه:

صدای آژیرقرمز کرونایی بلندتر شد/ افزایش تخت‌های بیمارستانی در کرمانشاه

  • کد خبر : 13798
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
صدای آژیرقرمز کرونایی بلندتر شد/ افزایش تخت‌های بیمارستانی در کرمانشاه
رئیس بیمارستان علوم پزشکی کرمانشاه، از افزایش 200 تخت بیمارستان امام رضا(ع) برای پذیرش بیماران کرونایی خبر داد و گفت: این دیگر آخرین تخت‌های بیمارستانی است که اضافه می‌شود، مردم بیشتر مراقبت کنند.

به گزارش پاتاق نیوز، محمودرضا مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، اظهار داشت: وضعیت استان خوب نیست تعداد بیماران فوق‌العاده زیاد شده، نیاز به آی.سی.یو، تخت، اکسیژن و دارو بیشتر شده همه ما باید سعی کنیم ورودی بیمارستان را کم کنیم گنجایش بیمارستان‌های استان هم حدی دارد.

وی ادامه داد:  توان نیروهای درمان که تاکنون ایثارگرانه خدمت کرده‌اند، محدود است؛ بیش ۲ هزار و ۶۰۰ نفر از کادر درمان مبتلا شده و این‌ها حداقل ۲ هفته از گردونه کار خارج می‌شوند و فشار به مابقی کادر می‌آید.

مرادی ادامه داد: همکاران گروه عفونی پروتکلی را  تعریف کرده‌اند که براساس آن داروهای تجویزی کاملا مشخص شده و همچنین و هم یک بازنگری در بستری بیماران انجام شده که چه نوع بیمارانی را بستری و چه بیمارانی را به صورت سرپایی مدیریت کنند.

وی باری دیگر از افزایش تخت‌های بیمارستانی برای بیماران کرونایی خبر داد و گفت: حدود ۲۰۰ تخت دیگر را از مجتمع بیمارستانی امام رضا(ع) برای بیماران کرونایی خالی کرده‌ایم، این‌ها آخرین تخت‌ها ما در بیمارستان امام رضا(ع) است.

رئیس بیمارستان علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تقریبا نصف تخت‌های بیمارستانی اعم از دولتی و خصوصی به کووید ۱۹ اختصاص یافته امیدواریم با رعایت مردم اوضاع روبه بهبودی پیش رود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13798
  • 567 بازدید