• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021

صدا و سیما حکم دانشگاه را دارد

  • کد خبر : 5024
  • ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
صدا و سیما حکم دانشگاه را دارد

به گزارش پاتاق نیوز،  حضرت آیت الله “مصطفی علما” روز یکشنبه در نشست با مدیر کل صدا و سیمای استان و شورای معاونین ، اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف صدا و سیما ی استان ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی مد نظر مقام معظم رهبری است . وی گفت: امروز همه مردم گرفتار سبک زندگی […]

به گزارش پاتاق نیوز،  حضرت آیت الله “مصطفی علما” روز یکشنبه در نشست با مدیر کل صدا و سیمای استان و شورای معاونین ، اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف صدا و سیما ی استان ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی مد نظر مقام معظم رهبری است .
وی گفت: امروز همه مردم گرفتار سبک زندگی وارداتی هستند که هیچ ارتباطی با زندگی ایرانیان ندارد و می بینیم که آپارتمانهای قفس مانند جایگزین خانه و عمارت های زیبای ایرانی شده است.
وی افزود: این سبک زندگی وارداتی حتی غذا و خوراک مردم ایران را نیز متاثر داشته است و می بینیم که فست فود هایی که مشکلات فراوانی برای سلامتی ما ایجاد می کند چگونه در حال گسترش بین مردم است که در مقایسه با غذاهای ایرانی باید تاسف خورد که چنین خوراک های مضری در حال جایگزین شدن است.
وی در ادامه اظهار داشت: بصیرت بخشی به جامعه  خصوصا بصیرت سیاسی نیز بسیار مهم است چرا که ملتی  که دارای بصیرت نباشد همواره در معرض آسیب و چپاول از سوی قدرتهای بزرگ است همانطور که در زمان قاجار و پهلوی ایران جولانگاه دزدی و جنایت آنها شده بود و نفت ایران را با قراردادهای صد ساله  به یغما می بردند.
وی در ادامه در خصوص فعالیت صدا و سیمای مرکز کرمانشاه گفت: بایستی تلاش کرد که تنوع و جذابیت برنامه ها را برای جذب مردم بکار گرفت و صرفا از یک گویش خاص استفاده نکرد و همچنین فراموش نشود که فارسی زبان معیار و ملاک همه است و در حفظ و گسترش زبان فارسی بیشتر کوشش شود .

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5024
  • 342 بازدید

برچسب ها