• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

صدور بیشترین میزان صادرات از گمرک پرویزخان

  • کد خبر : 7143
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
صدور بیشترین میزان صادرات از گمرک پرویزخان

به گزارش پاتاق نیوز، خلیل حیدری مدیرکل گمرک کرمانشاه گفت: طی سه ماهه نخست سال‌جاری ۳۴۵ میلیون دلار کالا با وزن ۷۸۳ هزار تن در گمرکات کرمانشاه، پرویزخان، خسروی و پاوه اظهار و صادر شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۱۵ درصد افزایش و از حیث وزن نیز […]

به گزارش پاتاق نیوز، خلیل حیدری مدیرکل گمرک کرمانشاه گفت: طی سه ماهه نخست سال‌جاری ۳۴۵ میلیون دلار کالا با وزن ۷۸۳ هزار تن در گمرکات کرمانشاه، پرویزخان، خسروی و پاوه اظهار و صادر شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۱۵ درصد افزایش و از حیث وزن نیز هشت درصد رشد داشته است.
مدیرکل گمرک استان کرمانشاه افزود: از این میزان، تشریفات صادرات از گمرک پرویزخان ۱۸۳ میلیون دلار کالا به وزن ۳۳۷ هزار تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش ۹۹ درصد و از حیث وزن نیز ۲۸ درصد افزایش داشته است.
وی ادامه داد: طی مدت مذکور گمرک پرویزخان سهم نخست میزان صادرات را در بین گمرکات استان کرمانشاه به خود اختصاص داده است.
حیدری تصریح کرد: دراین مدت نیز تشریفات صادرات از گمرک کرمانشاه ۱۴۰ میلیون دلار کالا به وزن ۳۴۷ هزار تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش ۳۱ درصد و از حیث وزن ۲۳ درصد کاهش داشته است.
آنگونه که ناظر گمرکات استان کرمانشاه می‌گوید، طی بهار امسال تشریفات صادرات از گمرک خسروی ۱۵ میلیون دلار کالا به وزن ۳۶ هزارتن بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از حیث وزن ۵۹۸ درصد و از لحاظ ارزش ۱۳۸۰ درصد رشد داشته است.
وی همچنین تشریفات صادرات گمرک پاوه را هشت میلیون دلار کالا به وزن ۶۴ هزار تن عنوان کرد و افزود: این میزان کالا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از حیث ارزش ۸۵ درصد و از لحاظ وزن ۷۴۹ درصد افزایش داشته است.
حیدری عمده کالا‌های صادراتی از طریق این گمرکات را گوجه فرنگی تازه یا سردکرده، انواع میوه، لوازم منزل و بهداشتی، کودشیمیایی اوره، ظروف ملامین، رول نایلون، رب گوجه فرنگی و سفره یک‌بار مصرف اعلام کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7143
  • 240 بازدید

برچسب ها