• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

صف آرایی ۱۵۵ داوطلب برای کسب کرسی مجلس

  • کد خبر : 9130
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱:۴۶
صف آرایی ۱۵۵ داوطلب برای کسب کرسی مجلس

به گزارش پاتاق نیوز، دبیر ستاد انتخابات استان گفت: در پایان چهارمین روز از ثبت نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۱۵۵ داوطلب در شش حوزه انتخابیه استان کرمانشاه ثبت نام کرده اند. بهرام سلیمانی دبیر ستاد انتخابات استان اظهار داشت: در پایان چهارمین روز از ثبت نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مجموع […]

به گزارش پاتاق نیوز، دبیر ستاد انتخابات استان گفت: در پایان چهارمین روز از ثبت نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۱۵۵ داوطلب در شش حوزه انتخابیه استان کرمانشاه ثبت نام کرده اند.
بهرام سلیمانی دبیر ستاد انتخابات استان اظهار داشت: در پایان چهارمین روز از ثبت نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مجموع چهار روزه در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه ۹۳ نفر، حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو ۱۳ نفر، حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپلذهاب وگیلانغرب ۱۳ نفر، حوزه انتخابیه پاوه واورامانات ۱۶ نفر، حوزه انتخابیه هرسین، کنگاور و صحنه ۸ نفر و حوزه انتخابیه سنقر وکلیایی ۸ نفر ثبت نام کردند.
وی در ادامه با اشاره به نسبت جنسیتی نامزد‌های این دوره گفت: امسال ۱۳۸ آقا و ۱۷ خانم تا هم اکنون نامزد این رقابت سیاسی شده اند و از این تعداد ۱۱ نفر با مدرک کارشناسی، ۲۳ نفر با مدرک دکتری تخصصی، ۱۱۷ نفر کارشی ارشد و چهار نفر نیز با مدرک علوم حوزوی بوده اند.
همچنین سلیمانی با اشاره به اینکه برخی از نامزد‌های ثبت نامی در این دوره سابقه وکالت در مجلس را دارا هستند گفت: در مقایسه با دور قبل امسال تعداد ثبت نامی‌ها با سی درصد رشد همراه بوده است
دبیر ستاد انتخابات در پایان افزود: کمیته‌های ثبت نام در ۶حوزه انتخابیه استان از تاریخ دهم تا شانزدهم آذرماه نود و هشت، از ساعت ۸صبح لغایت ۱۸آمادگی لازم برای ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9130
  • 312 بازدید

برچسب ها