• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

ضرب الاجل استاندار به پالایشگاه کرمانشاه بنزین یورو ۴ را در تمامی شهرستانها تامین کنید

  • کد خبر : 10751
  • ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
ضرب الاجل استاندار به پالایشگاه کرمانشاه بنزین یورو ۴ را در تمامی شهرستانها تامین کنید

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه با تاکید بر توزیع بنزین یورو چهار در سطح استان گفت: در صورتی که پالایشگاه کرمانشاه کیفیت بنزین تولیدی خود را تا ماه آینده به یورو چهار نرساند، دیگر از آن خرید نخواهیم کرد. هوشنگ بازوند گفت: روزانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر بنزین در استان مصرف می شود که […]

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه با تاکید بر توزیع بنزین یورو چهار در سطح استان گفت: در صورتی که پالایشگاه کرمانشاه کیفیت بنزین تولیدی خود را تا ماه آینده به یورو چهار نرساند، دیگر از آن خرید نخواهیم کرد.

هوشنگ بازوند گفت: روزانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر بنزین در استان مصرف می شود که ۸۰۰ هزار لیتر آن یورو چهار است.
وی افزود: اکنون بنزین یورو چهار در جایگاه های توزیع سوخت شهرهای کنگاور، سنقر، هرسین، صحنه و کرمانشاه توزیع می شود. استاندار کرمانشاه با تاکیدبر اینکه باید تا ماه آینده بنزین یورو چهار در تمام شهرستان ها توزیع شودافزود: به دنبال آن هستیم تا ماه آینده حداقل در تمام شهرهای مرکزی شهرستان‌های استان بنزین یورو چهار توزیع شود.
بازوند با بیان اینکه پالایشگاه کرمانشاه به دنبال بهبود کیفیت تولید بنزین خود است، گفت: به مدیران این پالایشگاه اعلام کرده ایم که اگر تا ماه آینده بنزین یورو چهار تولید نکنند، دیگر از آن خرید نخواهیم کرد و بنزین مورد نیاز استان را از همدان تامین می کنیم.
اکنون ۱۱۹ جایگاه عرضه سوخت مایع و ۶۸ جایگاه گاز طبیعی در کرمانشاه فعال است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10751
  • 122 بازدید

برچسب ها