• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

ضرورت استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در ماه محرم

  • کد خبر : 11231
  • ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
ضرورت استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در ماه محرم

به گزارش پاتاق نیوز ،  در جلسه شورای اداری که در کمیته امداد استان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت برگزار شد نحوه برگزاری مراسمات محرم تا بازگشایی مدارس مورد بحث و بررسی قرار گرفت فرماندار کرمانشاه گفت:  تاکنون برای ایجاد   ۲۰ طرح اقتصادی با ایجاد ۶۲۷ فرصت شغلی ۲۸۰ میلیارد تومان اعتبارهزینه شده  است که در هفته‌ی دولت […]

به گزارش پاتاق نیوز ،  در جلسه شورای اداری که در کمیته امداد استان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت برگزار شد نحوه برگزاری مراسمات محرم تا بازگشایی مدارس مورد بحث و بررسی قرار گرفت

فرماندار کرمانشاه گفت:  تاکنون برای ایجاد   ۲۰ طرح اقتصادی با ایجاد ۶۲۷ فرصت شغلی ۲۸۰ میلیارد تومان اعتبارهزینه شده  است که در هفته‌ی دولت به بهره بردار‌ی می‌رسد.

رنجبر همچنین از صرف اعتبار ۷۳ میلیارد تومانی در قالب ۶۰ پروژه‌ی عمرانی یاد کرد و افزود/ در هفته دولت / طرح‌های عمرانی در ۹۶ روستای بخش سرفیروزآباد به اتمام خواهد رسید.

وی با اعلام اینکه دومین مرحله‌ی یازدهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲۱ شهریورماه برگزار می‌شود نیز گفت:  تبلیغات این مرحله  در فضای مجازی انجام می‌شود.

فرماندار کرمانشاه همچنین در خصوص برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم هم گفت: حداکثر زمان برگزاری مراسم عزاداری هیئت‌ها ۲ ساعت است و هرگونه جابجایی و حرکت دسته‌های عزاداری ممنوع خواهد بود.

رنجبر همچنین پخش غذای نذری  به صورت گرم را ممنوع اعلام کرد و افزود: نذورات باید در قالب اقلام خوراکی خشک باشد.
وی، تذکر قطع ارائه‌ی خدمات به هیئت ها‌ی عزاداری متخلف تا پایان ماه صفر و نیز لغو مجوز فعالیت این هیئت‌ها تا ۶ ماه را از مهمترین مجازات‌هایی دانست که در سه مرحله برای متخلفان در نظر گرفته شده است.
رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرمانشاه هم گفت: اگر در وضعیت هشدار بیماری کرونا مدارس بازگشایی شوند: برگزاری کلاس‌ها را برای دوره‌ی ابتدایی ۳ روز ؛ و برای دوره‌های متوسطه‌ی اول و دوم هم دو روز در هفته در نظر گرفته ایم تا دانش آموزان در مدارس حضور یابند.

فرهنگیان با تاکید بر این که هیچ محتوای آموزشی از کتاب‌های درسی حذف نخواهد شد اعلام کرد: زمان آموزش در فضای شاد برای دانش آموزان اول ابتدایی ۲۵ دقیقه و برای دانش آموزان سایر مقاطع هم، ۳۰ دقیقه خواهد بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11231
  • 129 بازدید

برچسب ها