• امروز : چهارشنبه - ۶ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 26 January - 2022

ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه برای کاهش خسارات ناشی از سیل

  • کد خبر : 5678
  • ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه برای کاهش خسارات ناشی از سیل

به گزارش پاتاق نیوز ، آیت الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: خداوند رسول گرامی را به عنوان اسوه و نمونه معرفی می‌کند که همه انسان‌ها و بشریت باید پشت سر این اسوه حرکت کنند. وی با بیان اینکه پیامبر (ص) مبعوث شد تا نورانیت، علم و دانش را به بشریت […]

به گزارش پاتاق نیوز ، آیت الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: خداوند رسول گرامی را به عنوان اسوه و نمونه معرفی می‌کند که همه انسان‌ها و بشریت باید پشت سر این اسوه حرکت کنند.
وی با بیان اینکه پیامبر (ص) مبعوث شد تا نورانیت، علم و دانش را به بشریت تزریق کند، افزود: اگر انسان با اخلاق و موازین اسلامی تربیت شود دنیا مدینه فاضله می‌شود.
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بیان داشت: امروز دنیا گرفتار جهل و نادانی است و کسانی که ادعای رهبری سیاسی دنیا را دارند یک جهل مدرن دارند چرا که اگر جاهل و نادان نباشند مرتکب آدم کشی، ظلم، خیانت و جنایت نمی‌شوند.
آیت الله علما با اشاره به بیانیه «گام دوم انقلاب» و نامگذاری سال ۹۸ به عنوان سال «رونق تولید» توسط رهبر انقلاب و تأکید همیشگی ایشان بر توانمندی‌های داخلی، اظهار داشت: تمامی ملت ایران و همه مسؤولان باید نقش خود را در اجرای نسخه شفا «رونق تولید» ایفا کنند.
وی با تاکید بر لزوم اهتمام همگان برای مقابله با تبعات سیل در کشور ضمن اظهار همدردی با خانواده‌های آسیب‌دیده سیل اخیر در سراسر کشور از مردم خواست کمک‌های خود را روانه این مناطق بکنند و در صورتی که کمک‌هایشان به صورت کالا و اجناس است حتما این اجناس نو باشند.
امام جمعه کرمانشاه به روز دهم فروردین سالروز رحلت آیت الله بروجردی اشاره کرد و افزود: ایشان شخصیتی کم نظیر بود و در روز فوتشان تمام پرچم‌های دنیا نیمه افراشته شدند.
خطیب جمعه کرمانشاه به ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: در این روز حدود ۹۹ درصد از مردم به جمهوری اسلامی آری گفتند و شایسته است که در سالروز این حادثه بزرگ به خود ببالیم.
وی تمام دشمنی‌ها و تحریم‌های غرب علیه جمهوری اسلامی را به خاطر وجود کلمه اسلام دانست و افزود: برای حفظ این کلمه و هویت اسلامی ایران هزینه‌های بسیاری شده و شهیدان زیادی جان خود را تقدیم کرده‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5678
  • 251 بازدید

برچسب ها