۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » فرهنگی » گفتگو
  • شناسه : 5688
  • ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
  • 233 بازدید
  • ارسال توسط :
طاق‌های طاقبستان مسیر اصلی سیلاب نیست /احتمال آسیب وجود دارد

طاق‌های طاقبستان مسیر اصلی سیلاب نیست /احتمال آسیب وجود دارد

قادری مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار ” پاتاق نیوز ” اظهار داشت: در هشت روز اول سال بیش‌از یک میلیون و دویست هزار نفر از اماکن تاریخی و باستانی کرمانشاه بازدید کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد رشد جذب گردشگر داشتیم. قادری افزود: در روزهای اول سال […]

قادری مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار ” پاتاق نیوز ” اظهار داشت: در هشت روز اول سال بیش‌از یک میلیون و دویست هزار نفر از اماکن تاریخی و باستانی کرمانشاه بازدید کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد رشد جذب گردشگر داشتیم.
قادری افزود: در روزهای اول سال سرعت خوبی در پذیرایی از گردشگران داشتیم ولی با توجه به وقوع سیل و هشدار های پلیس راه در خصوص خودداری از سفرهای غیرضروری حجم گردشگران کاهش یافت.
مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه با اشاره از استقبال گسترده گردشگران از آثار تاریخی طاقبستان افزود: محوطه تاریخی طاقبستان با ۲۸۰ هزار بازدید کننده بالاترین آمار بازدید در نوروز را به خود اختصاص داده.
وی در خصوص همکاری و انسجام دستگاه ها در امر توسعه گردشگری افزود: همکاری نسبت به سنوات گذشته خیلی بهتر بوده و کرمانشاه در ورود اطلاعات ستاد سفرهای نوروزی رتبه یک کشوری را کسب کرده.
قادری در پایان به مشکلات ماندگاری آب بر روی طاق‌های هزار ساله طاقبستان اشاره کرد و افزود: احتمال تخریب این طاق‌ها مطرح و تمهیدات اولیه هم اندیشیده شده، اما براساس بررسی‌های انجام گرفته این نقطه مسیر اصلی سیلاب نیست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*