• امروز : چهارشنبه - ۶ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 26 January - 2022

طرح گازرسانی به ٧ روستای بخش حمیل افتتاح شد

  • کد خبر : 9437
  • ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
طرح گازرسانی به ٧ روستای بخش حمیل افتتاح شد

به گزارش پاتاق نیوز، صبح امروز در سفر یک روزه استاندار کرمانشاه به شهرستان اسلام آباد غرب طرح گازرسانی به ٧ روستای بخش حمیل افتتاح شد .مراسم افتتاحیه طرح گازرسانی به روستا‌های بخش حمیل در روستای هشت چفته با حضور استاندار کرمانشاه، مسئولان ارشد استان و جمعی از مردم و مسئولین شهرستان برگزار شد. هوشنگ بازوند […]

به گزارش پاتاق نیوز، صبح امروز در سفر یک روزه استاندار کرمانشاه به شهرستان اسلام آباد غرب طرح گازرسانی به ٧ روستای بخش حمیل افتتاح شد .
مراسم افتتاحیه طرح گازرسانی به روستا‌های بخش حمیل در روستای هشت چفته با حضور استاندار کرمانشاه، مسئولان ارشد استان و جمعی از مردم و مسئولین شهرستان برگزار شد.
هوشنگ بازوند در جمع مردم روستا‌های بخش حمیل ضمن تبریک دهه مبارک فجر، یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت و از سردار سلیمانی به عنوان اسطوره جبهه مقاومت اسلامی نام برد.
وی افزود: ما باید تلاش کنیم که منش و رفتار شهید سلیمانی را به عنوان الگوی زندگی خود، فرزندان و نسل آینده قرار دهیم.
استاندار کرمانشاه از افتتاح طرح گازرسانی به ١١٢ روستا در این ایام خبر داد و گفت: آغاز همزمان عملیات اجرایی در ۶٨٠ روستای استان نشان از عنایت ویژه دولت محترم به توسعه روستا‌ها و به ویژه حوزه گازرسانی است.
بازوند خاطرنشان کرد: تا سال ١٣٩٢ امکان بهره مندی ٢٠٩ روستا از طرح گازرسانی فراهم شده بود و خوشبختانه امروز با تلاش و حمایت دولت امروز ١٣٢٠ روستای سطح استان از نعمت طبیعی گاز برخوردار هستند.
طرح گازرسانی به ٧ روستا در بخش حمیل با اعتبار ٣ میلیارد و ١٠٠ میلیون تومان افتتاح و امکان بهره مندی ۳۰۵خانوار از گاز طبیعی با نصب ۲۴۰ علمک فراهم شد.
هم اکنون با گازرسانی به ١١٧ روستای شهرستان اسلام آباد غرب امکان برخورداری ١٢۴۵۴ خانوار و ٩١ درصد جمعیت از گاز طبیعی فراهم شده است.
گفتنی است با آغاز عملیات اجرایی در ۶٨٠ روستا در سال ١٣٩٩ شبکه تحت پوشش گاز طبیعی در بخش روستایی به ١٠٠ درصد خواهد رسید. همچنین در این سفر طرح پرواربندی ١٠٠ رأسی گوساله در روستای چله محمدعلی خانی اسلام آباد غرب نیز افتتاح شد  این طرح با اعتبار ٨۵۴٠ میلیون ریال و با اشتغالزایی ۵ نفر و پرداخت تسهیلات از محل طرح‌های پایدار روستایی و عشایری به بهره برداری رسید.
لازم به ذکر است در ادامه این سفر  از تابلوی شهرک سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در بخش حمیل نیز رونمایی شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9437
  • 282 بازدید

برچسب ها