• امروز : یکشنبه - ۱۲ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 4 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Sunday - 3 July - 2022

طلوعی شهردار کرمانشاه شد +رزومه

  • کد خبر : 3414
  • ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
طلوعی شهردار کرمانشاه شد +رزومه

به گزارش” پاتاق نیوز “ با گذشت ۱۳۵ روز از بی شهردار شدن کرمانشاه صبح امروز و در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر که با حضور ۸عضو این شورا برگزار شد ، دکتر سعید طلوعی به عنوان شهردار انتخاب شد. شورای اسلامی شهر یکصد و سی و پنج روز پیش با استعفای مهندس آرش رضایی […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ با گذشت ۱۳۵ روز از بی شهردار شدن کرمانشاه صبح امروز و در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر که با حضور ۸عضو این شورا برگزار شد ، دکتر سعید طلوعی به عنوان شهردار انتخاب شد.
شورای اسلامی شهر یکصد و سی و پنج روز پیش با استعفای مهندس آرش رضایی موافقت کرده بودند و کرمانشاه در ای مدت با سرپرستی حامد لعل بخش اداره می شد.
دهم تیرماه با پایان مهلت قانونی انتخاب شهردار حکم سرپرستی لعل بخش توسط فرماندار تمدید و پرونده این تخلف شورا به هیات حل اختلاف استان ارجاع داده شده بود.
هیات حل اختلاف با تشکیل یک جلسه به بررسی زوایای مختلف این تخلف پرداخت و اعلام نظر را به تعویق انداخت تا سرانجام اعضای شورا  در فرصت باقی مانده به اجماع روی گزینه ای واحد برسند و کرمانشاه را از بی شهرداری نجات دهند.
اعضای شورا در یک اقدام فراجناحی در جلسه صبح امروز با ۸رای موافق از ۸عضو حاضر در این جلسه دکتر سعید طلوعی را بعنوان شهردار کرمانشاه انتخاب کردند.
گفتنی است از زمان مطرح شدن نام دکتر طلوعی تا امروز برخی رسانه های اصلاح طلب در رفتارهایی جناحی و غیراخلاقی وی را مورد بی رحما ترین انتقادات قرار داند تا بلکه اعضای شورا ز این انتخاب منصرف شوند و بار دیگر شورای شهر به حاشیه برود.
معلوم نیست این افراد که بعضاَ خود کاندید ناکام انتخابات شورای شهر بوده اند چه سودی از اختلاف در بین اعضای شورا برده و با چه هدفی به دنبال انحلال شورای شهر هستند.
دکتر سعید طلوعی رزومه موفق و مشخصی را دارد که برای آگاهی همشهریان آنرا منتشر می کنیم:

دکتر سعید طلوعی- متولد ۱۳۴۲ در کرمانشاه
۸۳ماه سابقه حضور در جبهه و لیاقت جانبازی ۷۰درصدی
دارای مدرک دکتری از دانشگاه علوم پزشکی همدان با سابقه اجرایی:
۱- مسئول بسیج دانشویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
۲- مسئول ستاد شاهد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
۳- عضو هیات امناء دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
۴- عضو هیات رئیسه فدراسیون کشتی کشور
۵- عضو هیات مدیره شرکت تجهیز و نگهداری وابسته به ورزش جوانان
۶- نایب رئیس شرکت توسعه فضاهای فرهنگی  ورزشی شهرداری تهران
۷- مشاور فرهنگی شهرداری تهران
۸- شهردار منطقه۱۰ تهران (۸۶-۸۸)
۹- شهردار منطقه ۵تهران(۸۸-۹۲)
۱۰- شهردار طقه ۸ تهران(۹۲-۹۴)
۱۱- شهردار منطقه۷ تهران(۹۴-۹۶)

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3414
  • 3420 بازدید

برچسب ها