• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

طلوع آبادانی کرمانشاه می آید

  • کد خبر : 3392
  • ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۹:۴۷
طلوع  آبادانی کرمانشاه می آید

به گزارش” پاتاق نیوز “  بعد از پذیرش استعفای آرش رضایی شهردار اسبق کرمانشاه در تاریخ ۱۰ تیر و انتخاب حامد لعل‌بخش بعنوان سرپرست شهرداری کرمانشاه ،  شورای اسلامی شهر کرمانشاه با مشکل عدم اجماع روی گزینه واحد برای سپردن سکان شهرداری مواجه شد. پس از کش و قوس فراوان و ارجاع پرونده به شورای حل اختلاف […]

به گزارش” پاتاق نیوز “  بعد از پذیرش استعفای آرش رضایی شهردار اسبق کرمانشاه در تاریخ ۱۰ تیر و انتخاب حامد لعل‌بخش بعنوان سرپرست شهرداری کرمانشاه ،  شورای اسلامی شهر کرمانشاه با مشکل عدم اجماع روی گزینه واحد برای سپردن سکان شهرداری مواجه شد.
پس از کش و قوس فراوان و ارجاع پرونده به شورای حل اختلاف استان ، سرانجام شنیده می شود که شورای شهر کرمانشاه روی گزینه دکتر طلوعی به اجماع رسیده و در جلسه آتی این شورا طلوعی را به عنوان شهردار انتخاب می کنند.
با شنیده شدن این خبر برخی رسانه های اصلاح‌طلب در استان با اهداف سیاسی حملاتی علیه دکتر طلوعی را استارت زدند که به دور از اخلاق رسانه ایست.
در مطالبی با ورود به زندگی شخصی طلوعی با هدف بی‌آبرو کردن ایشان مسائلی مطرح شد که درست نیست به زندگی اشخاص ورود کرد و جواب این مسایل را داد که به دور از ادب رسانه است.
در رسانه های دیگری عملکرد ایشان مورد نقد غیراخلاقانه قرار گرفت که برای پاسخ به این مسائل باید رزومه سردار طلوعی در ۸سال دفاع مقدس، سابقه تحصیلی ایشان، عملکرد ایشان در مناطق تهران در سال های مدیریتی و … را مرور کرد که جای تعجب دارد چطور یک رسانه که وظیفه روشنگری دارد با بستن چشمش به روی کارنامه عملکرد اینچنین بی‌اخلاقانه نقد می نویسد و تخریب میکند.
در جای دیگری ایشان متهم به نزدیکی به دکتر قالیباف شده است  که باید به این مساله به دید مزاح نگاه کرد، چرا که عملکرد دکتر قالیباف در شهرداری تهران قابل مشاهده است و جز تیم اجرایی و کاری ایشان بودن در زمان آبادانی تهران باعث افتخار است نه امتیازی منفی!!!!
از سوی دیگر طلوعی را فردی سیاسی و دست راست مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری تهران برشمرده و به این مشخصه ایشان حمله کرده اند که این مساله نیز جای تاسف دارد که چطور رسانه ای اینچنین چشم به روی حقیقت می بندد و دروغ تحویل مردم می‌دهد.
دکتر سعید طلوعی سالیان متعددی شهردار منطقه تهران بودند و نیاز به نزدیک شدن و سفارش کسی برای شهردار شدن ندارند.
همچنین جناب یزدانی که در زمان دکتر قالیباف به معاونت خدمات شهری تهران منصوب شدند با گذشت بیش از یکسال از روی کار آمدن شورای شهر و شهرداران کاملا اصلاح طلب و افراطی در تهران هنوز در این معاونت مشغول فعالیت می باشد که بزرگترین سند برای فراجناحی کار کردن تیم جناب یزدانی است.

حرف و جواب زیاد است در این باره ولی مجال برای باز کردن خیلی از موضوعات نیست.
امیدواریم با آمدن دکتر سعید طلوعی کرمانشاه در زمینه پیشرفت طلوعی دوباره داشته باشد.

و در آخر توصیه ای به رسانه هایی که به دور از رسالت رسانه‌ای خود و با در نظر گرفتن منافع شخصی و سیاسی قلم بر میدارند : همیشه حق با شما نیست رسانه‌ گرامی

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3392
  • 895 بازدید

برچسب ها