• امروز : دوشنبه - ۳ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 19 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Monday - 25 October - 2021
فرماندار دالاهو:

عامل زرد شدن دالاهو از نظر کرونا مهمانان نوروزی هستند

  • کد خبر : 16909
  • ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
عامل زرد شدن دالاهو از نظر کرونا مهمانان نوروزی هستند
دالاهو - فرماندار دالاهو عامل تغییر رنگ این شهرستان از آبی به زرد از نظر ابتلا به ویروس کرونا را مهمانان نوروزی اعلام کرد.

به گزارش پاتاق نیوز، کرم محمدی اظهار داشت: طی ۲ هفته اخیر با اعلام آمار مسافران و مهمانان نوروزی وارد شده به شهرستان و همچنین اعلام رییس شبکه بهداشت مبنی بر مثبت بودن تست کرونای تعدادی از این مهمانان مستقر در شهرستان، هشدار داده بودیم که حضور هزاران نفر از نقاط مختلف کشور که بخشی از آنها مبتلا به کرونا بودند، شهرستان را در وضعیت خطر قرار خواهند داد.

وی اظهار داشت: عدم احساس مسوولیت مهمانان نوروزی و همچنین میزبانانی که آنان را پذیرفتند، برای شهرستان مشکل ساز شده و اینک سوغات مهمانان نوروزی به بار نشسته و ساکنان شهرستان دالاهو را با خطر فراگیری کرونا مواجه کرده است.

فرماندار دالاهو گفت: آن چه مسوولان ستاد مبارزه با کرونای شهرستان اعلام می کنند در راستای صیانت و حفظ سلامت مردم است و عدم اعتنا به این هشدارهای دلسوزانه، گرفتاری در باتلاق خطرناک بیماری کرونا را موجب می شود.

محمدی با خطاب قرار دادن مهمانان و کسانی که از آنان پذیرایی کرده اند، گفت: کدام منطق و وجدان می پذیرد که  تفریح و گردش خود را مایه گرفتاری و بیماری جمع کثیری از هم وطنان و همشهریان خویش قرار دهید.

وی بیان کرد: ما به هیچ وجه مخالف شادی، تفریح و سفر هم وطنانمان نیستیم اما در مقطع کنونی که هر نوع دورهمی باعث شیوع بیماری می شود، آن را مضر دانسته و استدعا داریم که کسی به شهرستان دالاهو سفر نکند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16909
  • 165 بازدید