• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهمترین راه انتشار ویروس کرونا است

  • کد خبر : 12950
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهمترین راه انتشار ویروس کرونا است

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار جوانرود با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، گفت: بی‌توجهی مردم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهمترین راه انتشار ویروس کرونا است. «رستگار یوسفی» روز چهارشنبه در جلسه ستاد کرونا شهرستان جوانرود با بیان اینکه مردم توصیه‌های بهداشتی را جدی نمی‌گیرند، افزود: کرونا شوخی‌بردار نیست و برای پیشگیری از این ویروس خطرناک به یک عزم […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار جوانرود با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، گفت: بی‌توجهی مردم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهمترین راه انتشار ویروس کرونا است.

«رستگار یوسفی» روز چهارشنبه در جلسه ستاد کرونا شهرستان جوانرود با بیان اینکه مردم توصیه‌های بهداشتی را جدی نمی‌گیرند، افزود: کرونا شوخی‌بردار نیست و برای پیشگیری از این ویروس خطرناک به یک عزم راسخ و همگانی نیاز داریم.

وی اظهار داشت: برگزاری هرگونه تجمع و گردهمایی، نماز جمعه و جماعات، عزا و عروسی، جشن تولد و هر مراسمی که انتقال دهنده ویروس کرونا باشد ممنوع و عواقب آن متوجه برپا کنندگان خواهدبود.

یوسفی یادآور شد: ارائه هرگونه خدمت به مراجعه‌کنندگان بدون ماسک در ادارات ، بانک‌ها و پیشخوان دولت ممنوع و با مدیرانی که به این افراد خدمات ارائه کنند متناسب با ضوابط برخورد می‌شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود نیز گفت: به علت بی‌توجهی مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی شهرستان جوانرود وضعیت نگران کننده‌ای دارد.

دکتر «مولود حسینی» افزود: شهرستان جوانرود با  ۹۳۸ نفر بستری، ۸۵۵ نفر مثبت و ۳۴ نفر فوتی در وضعیت قرمزترین شهرستان کشور قرار گرفته است.

ممنوعیت ارائه خدمات به مراجعین بدون ماسک به ادارات، اجرای ترافیک زوج و فرد، ساماندهی دستفروشان و برخورد با تجمع خودروهای دستفروش، ملزم کردن اصناف و بازاریانبه رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تعطیلی نمازهای جمعه و جماعات و فعالیت‌های ورزشی در تمام مکان‌های ورزشی و سایر اماکن از مهمترین مصوبات ستاد کرونا شهرستان جوانرود بود.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12950
  • 102 بازدید

برچسب ها