۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » تاپ 1 » سیاسی » فرهنگی
  • شناسه : 6438
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
عدم نگاه اعتدالی به قضایا از آسیب‌های فرهنگی استان است

عدم نگاه اعتدالی به قضایا از آسیب‌های فرهنگی استان است

به گزارش پاتاق نیوز، مهندس بازوند استاندار کرمانشاه در نشست با اعضای دبیرخانه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان گفت: انتخابات پیش رو بار دیگر به مردم دنیا ثابت خواهد کرد که ملت آزاده ایران چقدر به کشور و نظام خود عشق می‌ورزند. سیاستگزاری روابط عمومی‌ها در حفظ این سرمایه اجتماعی بسیار موثر است. بازوند افزود: […]

به گزارش پاتاق نیوز، مهندس بازوند استاندار کرمانشاه در نشست با اعضای دبیرخانه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان گفت: انتخابات پیش رو بار دیگر به مردم دنیا ثابت خواهد کرد که ملت آزاده ایران چقدر به کشور و نظام خود عشق می‌ورزند. سیاستگزاری روابط عمومی‌ها در حفظ این سرمایه اجتماعی بسیار موثر است.
بازوند افزود: مقام معظم رهبری در سفر به استان، از کرمانشاه به عنوان چهره‌ی زیبا و سینه‌ی ستبر ایران اسلامی تعبیر نمودند. توقع داریم روابط عمومی‌ها در مسیر معرفی این چهره‌ی زیبا به کشور حرکت کنند.
به گفته بازونداز جمله آسیب‌های فرهنگی استان، عدم نگرش میانگیر و نگاه اعتدالی به قضایاست. طوری که در برداشت‌ها و قضاوت‌ها عمدتا نگاه سیاه و سفید حاکم است. 
استاندار کرمانشاه تاکید کرد: روابط عمومی‌ها بایدافکار عمومی را مدیریت و موانع سرمایه گذاری در استان را برطرف کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*