• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

عدم پرداخت اضافه حقوق مناطق جنگی به کارگران کرمانشاهی تبعیض است

  • کد خبر : 6083
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۳۸
عدم پرداخت اضافه حقوق مناطق جنگی به کارگران کرمانشاهی تبعیض است

به گزارش پاتاق نیوز، اولیا علی بیگی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز در خصوص تفاوت قائل شده در افزایش حقوق‌ها برای مناطق جنگی پس از قرار گرفتن کرمانشاه در لیست این مناطق، گفت: این اتفاقی که در استان کرمانشاه افتاده به اعتقاد من تبعیض آشکار بین کارگران و کارمندان دولت است. کارگران و خانواده‌هایشان نیز […]

به گزارش پاتاق نیوز، اولیا علی بیگی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز در خصوص تفاوت قائل شده در افزایش حقوق‌ها برای مناطق جنگی پس از قرار گرفتن کرمانشاه در لیست این مناطق، گفت: این اتفاقی که در استان کرمانشاه افتاده به اعتقاد من تبعیض آشکار بین کارگران و کارمندان دولت است.

کارگران و خانواده‌هایشان نیز در معرض آثار مخرب جنگ بوده‌اند

رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان کرمانشاه افزود: به هر حال همه مردم در زمان جنگ و هم اکنون در این استان زندگی کرده و می‌کنند و در واقع اگر دوران جنگ آثار مخربی برای استان ما داشته است، هم کارمندان هم کارگران و هم خانواده‌های آنها مشمول این آثار مخرب بوده‌اند.

وی تاکید کرد: معتقدم که در این خصوص در حق جامعه کارگری بی انصافی اتفاق افتاده است و امیدوارم که نمایندگان محترم مجلس در این خصوص هم تصمیم معقول و منطقی را اتخاذ کنند و اجازه ندهند بیش از این حق و حقوق جامعه کارگری تضییع شود.

جامعه کارگری در دوران دفاع مقدس بیشترین حضور را در جبهه داشته‌اند

علی بیگی تاکید و یاد آوری کرد: در دوران دفاع مقدس جامعه کارگری بیشترین حضور را در جبهه داشته و در کنار آحاد جامعه در جبهه‌ها نقشی فعال و مؤثر ایفا کرده است و امروز حق این نیست وفاداری و زحماتی که این جامعه برای انقلاب و نظام کشیده‌اند، مورد بی‌توجهی قرار گیرد.

طبق تاکید و تأیید مقام معظم رهبری کارگران همواره وفادارترین قشر به جامعه و انقلاب بوده‌اند

به گفته وی حتی مقام معظم رهبری بارها و بارها به این مسئله تاکید کرده‌اند و اشاره داشته‌اند و تأیید فرمودند که وفادارترین قشر به جامعه و انقلاب، جامعه کارگری بوده و همواره در کنار نظام بوده‌اند و هیچ گاه بر علیه نظام و در مقابل نظام قرار نگرفته‌اند.

علی بیگی تاکید کرد: وقتی که عالی‌ترین مقام مملکتی این حرف را می‌زند نباید ما با تصمیمات و قوانین و مقررات به گونه‌ای رفتار کنیم که حقوق این جامعه محروم و مستضعف و محجوب را تضییع کنیم.

رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان کرمانشاه در پایان افزود: اعتقاد ما این است که باید در این خصوص عادلانه رفتار شود و حقوق این جامعه همچون کارمندان تأمین و پرداخت شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6083
  • 277 بازدید

برچسب ها