• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

عزم تاکسیرانی برای برخورد با مسافربر‌های شخصی

  • کد خبر : 6424
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
عزم تاکسیرانی برای برخورد با مسافربر‌های شخصی

به گزارش پاتاق نیوز، سجاد سلیمانی افزود: سازمان تاکسیرانی در راستای افزایش ایمنی و تردد مسافران درسفر‌های درون شهری و جلوگیری از تضییع حقوق تاکسیرانان برخورد با متخلفان خصوصا مسافربر‌های شخصی را در دستور کار خود قرار داده است و در این زمینه اهتمام و جدیت دارد. وی اظهار داشت: رانندگان این دسته از خودرو‌ها […]

به گزارش پاتاق نیوز، سجاد سلیمانی افزود: سازمان تاکسیرانی در راستای افزایش ایمنی و تردد مسافران درسفر‌های درون شهری و جلوگیری از تضییع حقوق تاکسیرانان برخورد با متخلفان خصوصا مسافربر‌های شخصی را در دستور کار خود قرار داده است و در این زمینه اهتمام و جدیت دارد.
وی اظهار داشت: رانندگان این دسته از خودرو‌ها که شغل اصلی آنان مسافرکشی است می‌توانند در آژانس‌های تاکسی تلفنی تحت پوشش این سازمان مشغول به فعالیت شوند.
مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه گفت: گشت‌های مشترک سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور بیشتر در پایانه‌های تاکسیرانی و ایستگاه‌های پر تردد مستقر هستند و نسبت به اعمال قانون متخلفان اقدام می‌کنند.
سلیمانی خاطرنشان کرد: چنانچه شهروندان جهت انجام سفر‌های درون شهری از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند ضمن کاهش میزان حوادث رانندگی به طرز چشمگیری در روان سازی ترافیک شهری یاری می‌رسانند.
وی اظهار داشت: کلیه رانندگان تاکسی به هنگام دریافت پروانه تاکسیرانی از سوی مراجع ذیربط تایید صلاحیت می‌شوند تا امنیت شهروندان تأمین شود، اما مسافربر‌های شخصی به جایی پاسخگو نبوده و چنانچه توسط این خودرو‌ها اذیت و آزاری به شهروندان برسد، پیگیری و احقاق حق و مجازات راننده متخلف دشوار خواهد بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6424
  • 331 بازدید

برچسب ها