• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

علیرضا محمدی سرپرست جدید روابط عمومی بهزیستی استان کرمانشاه

  • کد خبر : 7274
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
علیرضا محمدی سرپرست جدید روابط عمومی بهزیستی استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، در این مراسم از زحمات یک سال و سه ماهه علی پرندین تجلیل و علیرضا محمدی به عنوان سرپرست جدید روابط عمومی بهزیستی استان معرفی شد. از سوابق کاری علیرضا محمدی سرپرست جدید روابط عمومی بهزیستی استان می توان به مدیریت دفتر مدیرکل به مدت دوسال، کارشناس دفتر بازرسی به مدت دوسال […]

به گزارش پاتاق نیوز، در این مراسم از زحمات یک سال و سه ماهه علی پرندین تجلیل و علیرضا محمدی به عنوان سرپرست جدید روابط عمومی بهزیستی استان معرفی شد.

از سوابق کاری علیرضا محمدی سرپرست جدید روابط عمومی بهزیستی استان می توان به مدیریت دفتر مدیرکل به مدت دوسال، کارشناس دفتر بازرسی به مدت دوسال و دبیر شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز به مدت پنج سال اشاره کرد.

دکتر فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در این مراسم اظهار داشت: انتصابات جدید مدیران در بهزیستی به منزله ضعف کاری آنها نیست و تمام تلاش ما اجرای برنامه های راهبردی بر اساس دستورالعمل سازمان است.

وی بیان داشت: رسالت اصلی حوزه روابط عمومی ارتباط موثر با رسانه هاست و اطلاع رسانی خدمات بهزیستی به مردم می تواند در جذب کمک‌های مردمی و خیرین تاثیرگذار باشد.

به گفته مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، بهزیستی با جامعه هدف گسترده و خدمات بالا سازمانی تخصصی است که با مشکل کمبود نیرو مواجه است و بهزیستی استان در حال حاضر بخشی از وظایف خود را با نظارت دقیق به بخش خصوصی واگذار کرده است.

این مسئول عنوان کرد: آگاهی بخشی به مردم و معرفی خدمات بهزیستی به آنها می تواند موجب گسترش کار خیر دسته جمعی و هدفمند باشد و در این صورت مردم با خیال راحت کمک های خود را به این سمت هدایت می کنند.

علیرضا محمدی سرپرست جدید روابط عمومی بهزیستی استان کرمانشاه نیز در این مراسم ضمن تشریح برنامه های کاری خود، ارتباط بیشتر با رسانه های جمعی را اولویت کاری و اصلی خود در روابط عمومی اعلام کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7274
  • 273 بازدید

برچسب ها