• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021
معاون استاندار کرمانشاه:

عملکرد شهرستان‌ها در پایان هفته دوم محدودیت‌ها ارزیابی می‌شود

  • کد خبر : 14495
  • ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۲
عملکرد شهرستان‌ها در پایان هفته دوم محدودیت‌ها ارزیابی می‌شود
هرسین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت:عملکرد شهرستان‌ها در پایان هفته دوم ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ۲ هفته‌ای مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و مدیران موفق برجسته خواهند شد.

به گزارش پاتاق نیوز، «حسین خوش اقبال» روز یکشنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونا هرسین افزود: با تلاش‌های صورت گرفته مجموعه شورای تامین هرسین و اعضای ستاد کرونا خبرهای خوبی از این شهرستان در هفته گذشته دریافت شده است.

وی با تقدیر از همراهی و همکاری مردم هرسین و همچنین مجریان طرح شهید سلیمانی گفت: بهترین روش برای کنترل بیماری کرونا طرح خانه به خانه و بیماریابی بوده که در طرح شهید سلیمانی با پیشگامی بسیج و همراهی هلال احمر و بهداشت و درمان اجرایی شده است.

خوش اقبال، از مردم استان و شهرستان هرسین درخواست کرد که در هفته دوم اجرای ممنوعیت ها همراهی و همکاری بیشتری را با مسوولان داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه همچنین با هشدار به برپا کنندگان مجالس عروسی و عزا در شهرستان ها تاکید کرد: توقع این است که ابتدا مردم مانع برپایی چنین مجالسی شوند چرا که این مجالس زحمات صورت گرفته در اجرای طرح ممنوعیت ها را بی فایده خواهد کرد.
وی با بیان اینکه اجرای طرح ممنوعیت آخرین راه حل کنترل ویروس کرونا و کاهش آمار فوتی بوده تاکید کرد: حتماً با استفاده از پشتوانه قضایی و نیروهای انتظامی با افراد خاطی و بی توجه به سلامت مردم چه در سطح افراد مسوول و چه افراد عادی برخورد خواهد شد.

وی سپس با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی در جامعه افزود: باید از مردم که باوجود مشکلات صبوری بخرج داده و همراهی با طرح ممنوعیت داشته اند قدردانی کرد.

رییس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه گفت: توقع می‌رود که مدیران در شهرستان‌ها با مردم مدارا داشته و شرایط آنها را بیشتر درک کنند.

خوش اقبال موفقیت کنترل ویروس کرونا را مستلزم همراهی مردم دانست و افزود: اگر همکاری و کمک های مردمی نباشد کار دولت برای خدمت رسانی با وجود تنگناهای اقتصادی سخت خواهد بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14495
  • 721 بازدید