• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

عملکرد کرمانشاه در بحث کرونا فوق العاده بود

  • کد خبر : 10252
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۷:۲۰
عملکرد کرمانشاه در بحث کرونا فوق العاده بود

به گزارش پاتاق نیوز،  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مطلوب ارزیابی کردن وضعیت بیماری کرونا در کرمانشاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بحث کرونا فوق‌العاده کار کرد. روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه روز دوشنبه به نقل از دکتر سعید نمکی در دیدار با رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و معاونین وی اعلام […]

به گزارش پاتاق نیوز،  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مطلوب ارزیابی کردن وضعیت بیماری کرونا در کرمانشاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بحث کرونا فوق‌العاده کار کرد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه روز دوشنبه به نقل از دکتر سعید نمکی در دیدار با رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و معاونین وی اعلام کرد: ما نگران بودیم کرمانشاه از استان‌های با پیک بالای ابتلا به بیماری باشد و وضعیت در این استان بسیار خطرناک شود.

وی افزود: خوشبختانه با تلاش های انجام شده وضعیت این استان هم اکنون مطلوب ارزیابی می شود و این تلاش ها و اقدامات انجام شده بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

در این دیدار دکتر محمودرضا مرادی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خواهان اختصاص مبلغی از مابقی اعتبارات تخصیصی از زلزله به استان کرمانشاه به دانشگاه علوم پزشکی بود که مورد موافقت وزیر بهداشت قرار گرفت و در این خصوص دستور مساعدت  لازم از سوی وزیر بهداشت به معاونت توسعه وزارت خانه ابلاغ شد.

ثبت‌نام دانشجویان توانبخشی در کرمانشاه انجام می‌شود

همچنین در این نشست بحث آغاز پذیرش دانشجو در دانشکده توانبخشی کرمانشاه مطرح شدکه این درخواست نیز با استقبال وزیر بهداشت و موافقت وی همراه بود.

در این راستا به معاونت آموزشی وزارت خانه دستور داده شد که در سال تحصیلی آینده ثبت نام دانشجویان دانشگاه توانبخشی کرمانشاه آغاز شود.

تخصیص ارز برای تجهیزات سرمایه‌ای سنگین از جمله پت اسکن و سیکلوترون که با زحمات مجموعه دانشگاه و از محل دفتر مقام معظم رهبری تامین اعتبار شده از دیگر مواردی بود که در این نشست مطرح شد که وزیر بهداشت پس از موافقت طی تماس تلفنی با هیات امنای صرفه جویی ارزی دستور لازم برای رسیدگی و تسریع در خرید این تجهیزات را ابلاغ کرد.

پیگیری پروژه های عمرانی دانشگاه از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود که با قول مساعد وزیر برای کمک به پروژه های عمرانی همراه بود.

رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۱۰۹ هزار و ۲۸۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۶ هزار و ۶۸۵ نفر رسید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10252
  • منبع : علوم پزشکی کرمانشاه
  • 204 بازدید

برچسب ها