• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022
رئیس قوه قضاییه:

عملکرد کرمانشاه در حین و پس از جنگ درخشان بوده است/ امروز در خصوص برخی از مسائل استان تصمیم‌گیری خواهد شد

  • کد خبر : 15491
  • ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
عملکرد کرمانشاه در حین و پس از جنگ درخشان بوده است/ امروز در خصوص برخی از مسائل استان تصمیم‌گیری خواهد شد
رئیس قوه قضاییه گفت: در این سفر در خصوص برخی از مسائل و مشکلات مطرح شده در استان کرمانشاه تصمیم‌گیری خواهد شد که مواردی از این تصمیمات در استان و برخی از آن‌ها به مرکز منتقل می‌شود.

 به گزارش پاتاق نیوز، آیت‌الله ابراهیم رییسی، رئیس قوه قضاییه در بدو ورود به استان کرمانشاه در جمع اصحاب رسانه ضمن اشاره به دلاوری و نقش‌آفرینی مردم استان در زمان جنگ تحمیلی، اظهار داشت: در ادامه سلسله سفرهای استانی، امروز به کرمانشاه سفر کرده‌ایم و از آن جهت که به دلیلی شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌ها، نمی‌توانیم در خدمت همه مدیران و همکاران خود در استان باشیم، متاسفیم!.

وی یادآور شد: ما پیش از این سفر ۲۳ نفر از همکاران خود را برای بررسی مسائل مشکلات قضایی و مسائل اداری و سازمانی به استان اعزام کرده‌ایم و گزارش‌های آماده شده این همکاران را در این سفر با نشست‌های که با مدیران استان خواهیم داشت و همچنین در جلسه عالی شورای قوه قضاییی بررسی و تصمیم‌گیری خواهیم کرد

رئیس قوه قضاییه با اشاره به برنامه این سفر،  تصریح کرد: یک نشست با مدیران استان و نماینده مقام معظم رهبری در استان و نشستی دیگر با همکاران قضایی و اداری خود خواهیم داشت، البته یک نشست با فرهیختگان استان نیز در برنامه داریم.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص برخی از مسائل و مشکلات مطرح شده در استان تصمیم‌گیری خواهد شد که مواردی از این تصمیمات در استان و برخی از آن‌ها به مرکز منتقل می‌شود.

رییسی ضمن ادای احترام به مردم استان کرمانشاه به‌خصوص خانواده‌های محترم شهدا و جانبازان، یادآور شد: استان کرمانشاه هم در آغاز جنگ و هم در پایان جنگ نقش‌آفرین بوده، مردان و زنان غیور با همت خود در دوران هشت سال دفاع مقدس در مقابله با دشمن بعثی و منافقین شجاعانه ایستادگی کردند و پس از آن در مسائل دیگر عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته‌اند و به‌خوبی امتحان پس دادند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15491
  • 143 بازدید