• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021

عملیات بهسازی آبشوران در محدوده پارکینگ شهرداری به‌زودی به اتمام می‌رسد

  • کد خبر : 8351
  • ۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶
عملیات بهسازی آبشوران در محدوده پارکینگ شهرداری به‌زودی به اتمام می‌رسد

  به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند در نشست بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه ساماندهی آبشوران کرمانشاه در محدوده پارکینگ شهرداری که با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیرکل آب منطقه‌ای، کارفرما و پیمانکار پروژه برگزار شد، اظهار داشت: پروژه ساماندهی آبشوران کرمانشاه یکی از پروژه‌های دشوار عمران شهری است که با جدیت در حال انجام است. استاندار کرمانشاه ادامه داد: بخش‌هایی از […]

  به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند در نشست بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه ساماندهی آبشوران کرمانشاه در محدوده پارکینگ شهرداری که با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیرکل آب منطقه‌ای، کارفرما و پیمانکار پروژه برگزار شد، اظهار داشت: پروژه ساماندهی آبشوران کرمانشاه یکی از پروژه‌های دشوار عمران شهری است که با جدیت در حال انجام است.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: بخش‌هایی از کانال سرپوشیده آبشوران در محدوده پارکینگ شهرداری در سیل فروردین‌ماه امسال دچار ریزش شد، با توجه به اهمیت موضوع خیلی سریع پروژه بهسازی و ترمیم کانال در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: مردم کرمانشاه و حتی منطقه غرب کشور بخش مهمی از خدمات پزشکی خود را از مجموعه های پزشکی و تخصصی پارکینگ شهرداری دریافت می‌کنند و طبیعی است مردم با نگاهی ویژه روند اجرایی این پروژهرا دنبال کنند.

بازوند گفت: خوشبختانه این پروژه با جدیت تمام و به شکل شبانه‌روزی توسط پیمانکار توانمند این پروژه در حال انجام است و مدیریت ارشد استان نیز نظارت ویژه ای روی این پروژه دارد.

وی تصریح کرد: روند اجرای کانال جدید به خوبی در حال انجام است و به‌زودی به اتمام می‌رسد و دوباره تردد در این محدوده به شکل عادی خود باز می‌گردد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8351
  • 219 بازدید

برچسب ها