• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

عمل به منویات رهبری سرلوحه کار فرماندهان نیروی انتظامی قرار دارد

  • کد خبر : 4868
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۲
عمل به منویات رهبری سرلوحه کار فرماندهان نیروی انتظامی قرار دارد

به گزارش پاتاق نیوز، حجت الاسلام “سیدعلیرضا ادیانی” در جمع کارکنان انتظامی استان کرمانشاه، به دیدار اخیر فرماندهان ناجا با رهبر معظم انقلاب اشاره و اظهار کرد: ایشان از حرکت رو به جلوی پلیس اظهار رضایت داشتند و تاکید کردند که این حرکت نباید متوقف شود. وی همچنین با اشاره به این سخن رهبری که […]

به گزارش پاتاق نیوز، حجت الاسلام “سیدعلیرضا ادیانی” در جمع کارکنان انتظامی استان کرمانشاه، به دیدار اخیر فرماندهان ناجا با رهبر معظم انقلاب اشاره و اظهار کرد: ایشان از حرکت رو به جلوی پلیس اظهار رضایت داشتند و تاکید کردند که این حرکت نباید متوقف شود.
وی همچنین با اشاره به این سخن رهبری که هنوز تا رسیدن به نیروی انتظامی تراز انقلاب فاصله وجود دارد، افزود: تحقق منویات رهبری و رساندن ناجا به تراز انقلاب وظیفه یکایک کارکنان است که برای انجام آن باید شبانه روز تلاش کرد.
 ادیانی با بیان اینکه برای تحقق منویات و خواسته های رهبری در خصوص ناجا تنها تلاش فرماندهان کفایت نمی کند، یادآور شد: همه کارکنان در هر جایگاهی که هستند باید تلاش کنند و با کمک و همراهی یکدیگر نیروی انتظامی هم تراز با انقلاب را شکل دهند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در ادامه به برخی ویژگی هایی که لازم است تا نیروی انتظامی هم تراز انقلاب شکل بگیرد اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین این ویژگی ها ارتقاء هوشیاری و هوشمندی کارکنان ناجا در مقابله با حوادث گوناگون است.
وی با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب از راه های مختلف، گفت: ناکام گذاشتن دشمنان از دستیابی به اهداف و خواسته های شان جزو مواردی است که پلیس باید در این راستا هوشیاری و اقدام به موقع  داشته باشد.
ادیانی تصریح کرد: یکی از بزرگترین تلاش های دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب، راه اندازی تهاجم فرهنگی و ایجاد بی بندوباری در جامعه است که پلیس باید بتواند در این راستا به خوبی نقش خود را ایفا و از اجرای نقشه دشمنان جلوگیری کند.
این مقام مسئول در ناجا خاطرنشان ساخت: در همین راستا پلیس تلاش می کند تا علاوه بر تامین امنیت اجتماعی، حافظ امنیت اخلاقی و ارزش های جامعه اسلامی نیز باشد.
وی در ادامه گفت: بصیرت کارکنان ناجا و خانواده های آنان و همچنین برخورد حکیمانه ماموران در عملیات های مختلف از دیگر ویژگی هایی است که پلیس برای تحقق خواسته رهبری در خصوص نیروی انتظامی هم تراز انقلاب باید از آن برخوردار باشد که خوشبختانه این خصایص در وجود آنها وجود دارد.
 ادیانی همچنین پرهیز از اشرافی گری بین کارکنان ناجا را یکی از عوامل موفقیت پلیس برشمرد و گفت: ماموران نیروی انتظامی از این نظر در میان کارکنان نیروهای مسلح زبانزد هستند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در ادامه از عزم و اراده جدی فرماندهان ناجا برای افزایش سطح رفاه کارکنان خبر داد و گفت: همانگونه که فرمانده نیروی انتظامی بارها عنوان کرده اند سال آینده توجه ویژه ای به افزایش سطح رفاهی کارکنان خواهد شد.
وی در پایان گفت: احداث منازل سازمانی و توسعه مراکز تفریحی و رفاهی از جمله اقداماتی است که فرمانده  ناجا برای سال آینده در دستور کار قرار داده است.
لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4868
  • 272 بازدید

برچسب ها