• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

عیدی کلیه کارکنان شهرداری پرداخت شد

  • کد خبر : 9954
  • ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
عیدی کلیه کارکنان شهرداری پرداخت شد

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل مالی شهرداری از پرداخت عیدی کلیه کارکنان شهرداری در هفته گذشته خبر داد. دکتر علی یارتبار در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی شهرداری‌های کشور و تاخیر چندماهه در پرداخت‌ها، دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه تمام سعی و تلاش خود برای پرداخت به موقع حقوق پرسنل از جمله […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل مالی شهرداری از پرداخت عیدی کلیه کارکنان شهرداری در هفته گذشته خبر داد.

دکتر علی یارتبار در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی شهرداری‌های کشور و تاخیر چندماهه در پرداخت‌ها، دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه تمام سعی و تلاش خود برای پرداخت به موقع حقوق پرسنل از جمله کارگران زحمتکش شهرداری را بکار گرفت و تا به امروز عیدی کلیه کارکنان شهرداری را پرداخت کرد که این مساله جای تقدیر تشکر از شهردار را دارد.
وی افزود: تا چند روز آینده حقوق اسفندماه کلیه پرسنل رسمی شهرداری پرداخت خواهد شد و همچنین حقوق اسفند پرسنل شرکتی نیز تا پایان هفته پرداخت می‌شود.
دکتر علی یارتبار افزود: تامین منابع مالی از مهمترین وظایف نهادهای عمومی مانند شهرداری‌ها است.
وی در ادامه افزود: یکی از مشکلاتی که امروزه شهرداری‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند عدم برخوردداری از درآمدهای پایدار است.
وی ادامه داد: قطعاً کسب درآمدهای پایدار در حوزه شهرداری‌ها می‌تواند تاثیرات عمده و مناسبی در ارائه خدمات به جامعه شهروندی داشته باشد.
مدیرکل مالی شهرداری تاکید کرد: از سوی دیگر فقدان و کمبود درآمدها نه تنها مانع ارائه خدمات مناسب و مطلوب به شهروندان می‌شود، بلکه در اجرای طرح‌ها و برنامه‌های عمران شهری خلل ایجاد خواهد کرد.
وی افزود: برای جلوگیری از به وجود امدن مشکلات فوق باید به دنبال کسب درآمدهای پایدار باشیم که در همین راستا جلسات متعددی در سال ۹۸ برگزار شد که زمینه‌سازی مناسبی در این خصوص شکل گرفته که امیدواریم هرچه زودتر اجرایی شود.
وی ادامه داد: درآمدهای پایدار باید ثبات داشته باشند و در کوتاه مدت با نوسانات اقتصادی دچار مشکل نشوند و موجب ارتقاء رویکرد عدالت‌محور در حوزه مدیریت شهری شده و از همه مهمتر به ساختارهای زیست محیطی و کالبد شهرها آسیبی وارد نکنند.
دکتر علی یارتبار در پایان افزود: درآمدهای پایدار باید در حقیقت به شکلی برنامه‌ریزی شوند که بالاترین انعطاف‌پذیری را نسبت به نوسانات اجتماعی و اقتصادی داشته باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9954
  • 215 بازدید

برچسب ها