• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

غرب از اسلام‌گرایی هراس دارد

  • کد خبر : 11995
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲
غرب از اسلام‌گرایی هراس دارد

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی ملت‌ها را بیدار کرده و غرب نگران موج اسلام‌گرایی در آمریکا و اروپا بدون جنگ و خونریزی است. حجت الاسلام یوسف احمدی اظهار کرد: امروز جهان اسلام باید در مقابل توهین‌ها و هتاکی‌ها علیه اسلام و پیامبر اکرم (ص) بایستد، […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی ملت‌ها را بیدار کرده و غرب نگران موج اسلام‌گرایی در آمریکا و اروپا بدون جنگ و خونریزی است.

حجت الاسلام یوسف احمدی اظهار کرد: امروز جهان اسلام باید در مقابل توهین‌ها و هتاکی‌ها علیه اسلام و پیامبر اکرم (ص) بایستد، زیرا این اولین بار و آخرین بار نیست و لازم است با قاطعیت در مقابل اقدامات موهن این چنینی ایستاد.

وی افزود: امام خمینی (ره) زمانی که سلمان رشدی با نوشتن کتاب موهن آیات شیطانی پیامبر اسلام را مورد توهین قرار داد، حکم ارتداد وی را صادر کرد و ضرورت برخورد با هتاکان به پیامبر و اسلام را یادآور شد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی کرمانشاه ادامه داد: عمل به موقع یکی از ویژگی‌های بارز شهید حاج قاسم سلیمانی بود و در ماجرای محاصره نبل و الزهرا، همه مجاهدان دیدند که حاج قاسم ۷۲ ساعت نخوابید تا پرچم اسلام بر زمین نیافتد و دشمن آرزوی شکست جبهه حق را با خود به گور ببرد.

احمدی با اشاره به تأسیس اندیشکده‌های اسلام‌شناسی در غرب تصریح کرد: انقلاب اسلامی ملت‌ها را بیدار کرده و غرب نگران فراگیری موج اسلام گرایی در آمریکا و اروپا بدون جنگ و خونریزی است.

وی ادامه داد: آمار رشد اسلام از سایر ادیان در جهان بیشتر است و کلیساها در بعضی از کشورهای اروپایی به فروش می‌رسد.

احمدی با اشاره به جمعیت مسلمانان در جهان گفت: پیش بینی می‌شود با ادامه روند کنونی اسلام‌گرایی در سال ۲۰۶۰ میلادی بیش از ۷۰ درصد جمعیت جهان مسلمان باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: علت اصلی تشکیل گروه‌های تروریستی به دست آمریکا و اسرائیل نشان دادن چهره‌ای خشن و غیر انسانی از اسلام برای جلوگیری از موج اسلام‌گرایی در آمریکا و اروپا است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11995
  • 167 بازدید

برچسب ها