• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

فاز اول «طرح مسکن اقدام ملی» دولت‌آباد به زودی آغاز می‌شود

  • کد خبر : 12477
  • ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
فاز اول «طرح مسکن اقدام ملی» دولت‌آباد به زودی آغاز می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه از آغاز پروژه یک هزار و ۵۰۰ واحدی «طرح مسکن اقدام ملی» در سال پایانی دولت خبر داد. به گفته سالاری این پروژه در دولت آباد شهر کرمانشاه به زودی آغاز می شود. مهرداد سالاری در نشست بررسی مشکلات طرح اقدام ملی شهرک دولت آباد که با حضور […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه از آغاز پروژه یک هزار و ۵۰۰ واحدی «طرح مسکن اقدام ملی» در سال پایانی دولت خبر داد. به گفته سالاری این پروژه در دولت آباد شهر کرمانشاه به زودی آغاز می شود.

مهرداد سالاری در نشست بررسی مشکلات طرح اقدام ملی شهرک دولت آباد که با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی برگزار شد؛ اظهار داشت: ساخت مسکن ارزان قیمت برای شهروندان فاقد مسکن یکی از اولویت‌های اصلی دولت تدبیر و امید است که در قالب طرح اقدام ملی دنبال می‌شود.

وی افزود:کرمانشاه نیز با توجه به نیازی که در حوزه مسکن وجود دارد، در قالب این طرح چندین مجموعه مسکونی در شهر کرمانشاه و دیگر شهرهای استان این موضوع دنبال می شود.

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه عنوان کرد: یکی از این پروژه‌ها مجموعه یک هزار و ۵۰۰ واحدی مسکن اقدام ملی دولت آباد است که بخشی از زمین آن متعلق به بنیاد مستضعفان است و خوشبختانه دکتر فتاح با اجرای پروژه در قالب طرح اقدام ملی موافقت کرده است و هماهنگی‌های نهایی در حال انجام است.

وی افزود: ۴۷ هکتار دیگر این محدوده نیز تجهیز کارگاه و طراحی نقشه آغاز می‌شود و به زودی عملیات اجرای فاز اول رسما آغاز می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12477
  • 539 بازدید

برچسب ها