• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

فاز نخست قطار شهری کرمانشاه تا پایان سال ۹۹ به اتمام می‌رسد

  • کد خبر : 9523
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱
فاز نخست قطار شهری کرمانشاه تا پایان سال ۹۹ به اتمام می‌رسد

به گزارش پاتاق نیوز، معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه گفت: فاز نخست قطار شهری کرمانشاه با تأمین اعتبار ۷۵۰ میلیارد تومانی تا پایان ۹۹ به اتمام می‌رسد. حمید پورمحمدی در نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه اتمام فاز نخست پروژه قطار شهری کرمانشاه نیازمند ۷۵۰ میلیارد تومان […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه گفت: فاز نخست قطار شهری کرمانشاه با تأمین اعتبار ۷۵۰ میلیارد تومانی تا پایان ۹۹ به اتمام می‌رسد.

حمید پورمحمدی در نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه اتمام فاز نخست پروژه قطار شهری کرمانشاه نیازمند ۷۵۰ میلیارد تومان اعتبار است اظهار داشت: فاز یک این پروژه با مشارکت سازمان برنامه بودجه و یکی از بانک‌ها تا پایان سال ١٣٩٩ با تعهد مجموعه مدیریتی استان و شهرداری به پایان خواهد رسید.

وی با بیان اینکه شهرداری کرمانشاه برای پرداخت ۳۵۰ میلیارد تومان آن اعلام آمادگی کرده و در سازمان برنامه و بودجه نیز ۲۵۰ میلیون تومان به این پروژه اختصاص داده شده است عنوان کرد: مابقی اعتبار مورد نیاز همکاری بانک مورد نظر مشروط به اینکه فاز یک پروژه در پایان سال ۹۹ با تعهد مجموعه مدیریتی استان و شهرداری به پایان برسد تأمین می‌شود.

پورمحمدی گفت: مسئولان بودجه کشور در یک مأموریت منحصربه فرد در حوزه راه، اقتصاد مقاومتی، صندوق توسعه ملی، کشاورزی، بودجه، نظام پولی کشور به کرمانشاه آمده‌اند.

بیشتر بخوانید

وی افزود: برای ایجاد اشتغال باید رونق تولید را با حمایت نظام بانکی و همراهی سازمان برنامه و بودجه در اولویت قرار دهیم و این مسیر می‌تواند راهکاری برای کاهش نرخ بیکاری باشد.

پورمحمدی بیان کرد: در پروژه جاده گیلانغرب به سومار با هدف کمک به توسعه و تسهیل امر تجارت کشور با تفاهم با بانک ملت و رفاه تسریع ایجاد خواهد شد.     

معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه گفت: برای توسعه زیرساختی حمل و نقل استان در قالب کریدور غرب جاده کرمانشاه – کامیاران با پیش بینی اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان و با کمک دو بانک دولتی در سال ٩٩ به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی عنوان کرد: برای طرح گرمسیری ضمن در نظر گرفتن بودجه در سال آینده از ظرفیت صندوق توسعه ملی نیز یاری و مساعدت می‌خواهیم و این مهم در اولویت اهداف مشترک قرار دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9523
  • 206 بازدید

برچسب ها