• امروز : چهارشنبه - ۶ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 26 January - 2022

فاصله مدیران شهرداری از مردم، موجب نارضایتی است

  • کد خبر : 4424
  • ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸
فاصله مدیران شهرداری از مردم، موجب نارضایتی است

به گزارش پاتاق نیوز، دکتر سعید طلوعی با تاکید بر ارتباط نزدیک مدیران با مردم گفت : ارتباط نزدیک با شهروندان و درمیان مردم بودن سبب درک بیشتر مسائل ، مشکلات و درخواست های آنها می گردد. شهردار کرمانشاه گفت : رسیدگی به درخواست های شهروندان باید در وهله اول در همان منطقه مورد رسیدگی […]

به گزارش پاتاق نیوز، دکتر سعید طلوعی با تاکید بر ارتباط نزدیک مدیران با مردم گفت : ارتباط نزدیک با شهروندان و درمیان مردم بودن سبب درک بیشتر مسائل ، مشکلات و درخواست های آنها می گردد.

شهردار کرمانشاه گفت : رسیدگی به درخواست های شهروندان باید در وهله اول در همان منطقه مورد رسیدگی قرار گیرد و سپس به شهرداری مرکز ارجاع گردد و شهرداران مناطق و مدیران سازمان ها باید تکریم مردم و ارباب رجوع را سر لوحه کارهای خود قرار دهند .

وی افزود : فاصله گرفتن مدیران شهرداری از مردم سبب عدم شناخت مشکلات و نارضایتی خواهد گردید و از این رو باید مدیران مناطق و سازمان ها جلسات ملاقات عمومی را با شهروندان بصورت مرتب برگزار نمایند .

دکتر طلوعی در پایان گفت : شهروندان عزیز نیز باید در ابتدا مشکلات و درخواست های خود را از طریق مناطق و سازمانها پیگیری نمایند و در صورت حل نشدن یا رسیدگی نکردن به آن ما آمادگی کامل داریم که جهت رفع مشکل و درخواست مردم فهیم اقدام کنیم .

شایان ذکر است در این ملاقات عمومی ۶۰ نفر از شهروندان درخواست ها و مشکلات خود را با دکتر سعید طلوعی در میان گذاشتند و متعاقب آن شهردار کرمانشاه دستورات لازم جهت رسیدگی را صادر فرمودند .

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4424
  • 279 بازدید

برچسب ها