• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

فراخوان سومین دوره طرح بینش مطهر در کرمانشاه

  • کد خبر : 6588
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۳۶
فراخوان سومین دوره طرح بینش مطهر در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، پس از برگزاری دو دوره از مرحله اول و یک دوره مرحله دوم، فراخوان سومین دوره مطالعاتی «بینش مطهر» (مرحله اول) در کرمانشاه آغاز شد و تا پایان خردادماه ادامه دارد. مرحله نخست این دوره در قالب مطالعه پنج کتاب که تدوین جدیدی از آثار شهید مطهری است، برگزار می‌شود. برای اطلاع […]

به گزارش پاتاق نیوز، پس از برگزاری دو دوره از مرحله اول و یک دوره مرحله دوم، فراخوان سومین دوره مطالعاتی «بینش مطهر» (مرحله اول) در کرمانشاه آغاز شد و تا پایان خردادماه ادامه دارد.
مرحله نخست این دوره در قالب مطالعه پنج کتاب که تدوین جدیدی از آثار شهید مطهری است، برگزار می‌شود.
برای اطلاع ثبت نام و اطلاع از هزینه کتابها و محصولات آموزشی به سامانه بینش مطهر به نشانی bineshemotahar.ir مراجعه نمایید.
لازم به ذکر است داوطلبان چنانچه پس از ثبت نام درخواست انصراف داشته باشند ، فقط در شرایط خاص و با تشخیص مسئول استان و مسئول دوره انصراف پذیرفته میشود و هزینه انتهای دوره عودت داده میشود.
گفتنی است مجموعه بینش مطهر در سطح کشور با تأیید مقام معظم رهبری به تدوین آثار استاد شهید مرتضی مطهری و تولید درسنامه تخصصی پرداخته و دوره های آموزشی را در قالب چهار سطح برای مخاطبان برگزار می کند.
از مزایای این دوره علاوه بر ارتقای سطح علمی شرکت کنندگان این است که پس از گذراندن دوره، افراد واجد شرایط برای همکاری و جذب در نهادهای دولتی و انقلابی مانند آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان و سپاه معرفی می‌شوند.
شعبه استانی بینش مطهر با نشانی و شماره تماس ذیل آماده پاسخگویی به داوطلبین گرامی است:    ۰۹۱۷۹۸۸۱۱۵۷ 

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6588
  • 378 بازدید

برچسب ها